California School of Law

California School of Law

California School of Law

Введення

Каліфорнія юридичний факультет

Каліфорнія Школа права є закон онлайн школа з метою забезпечення освітній досвід, який якомога ближче до того, що в традиційному житловому юридичній школі. Студенти CSL можна побачити і поговорити з викладачами та однокласниками, увійшовши в прямому Відеоконференції класі зі свого комп'ютера вдома або на роботі.

Всі заняття проводяться досвідченими викладачами, кожен з яких здав іспит штату Каліфорнія Бар або бар іспит в іншій державі.

Як юридичний факультет Інтернет Класи Робота

Студенти обирають Каліфорнійський коледж Онлайн права юридичної школи, щоб отримати ступінь JD, тому що вони не можуть бути присутніми житлової юридичної школи через роботу або сімейних зобов'язань, не кажучи вже про величезну фінансовий тягар навчання і подорожей, що беруть участь в участі в житловий юридичну школу.

Заняття в школі Каліфорнійського закону забезпечити справжню досвід юридичної школи в темпі і вартості, що є керованим для робочого дорослого.

Класи зустрітися щотижня по вівторках і четвергах, з студентами та викладачами, які беруть участь у живій відео-конференцій. У класах, вони обговорюють і обговорюють закон, як якщо б вони були фізично в одній кімнаті. У цих класах викладачі використовують традиційну метод Сократа юридичної освіти, студенти роблять тематичні презентації та питання про випадок з професором.

Сучасні технології мистецтва дозволяє студентам уявити іспитів, есе та меморандуми про право, для професорів розглянути, обговорити і клас. Ця технологія також дозволяє студентам сформувати навчальні групи, в яких вони обговорюють справи, торгівля класу обриси, преп для випробувань і подружитися і мережеві з'єднання, які можуть тривати все життя.

прийом стандарти Каліфорнія юридичний факультет зацікавлений в студентах, які хочуть стати успішними адвокатами і готові наполегливо працювати, щоб досягти Juris Doctor ступінь. Якщо у вас є ступінь бакалавра ви маєте право на закон вступі до школи.

Абітурієнти, які мають ступінь бакалавра

Кандидати з ступінь бакалавра від акредитованого коледжу або університету, з мінімальним середній бал 2,0 відповідати онлайн стандарти юридичної школи прийому і мають право на юридичну школу надходження.

Винятки для заявників без Бакалавр

Кандидати з 100 одиниць коледжу вважаються для приймальні виключення з юридичної школи. Кандидати з мінімальним середній бал 2,0 відповідати онлайн стандарти юридичної школи прийому і мають право на юридичну школу надходження.

Кандидати зі ступенем магістра (але без ступеня бакалавра) вважаються за винятком приймальні в юридичній школі.

Позики

Каліфорнія юридичний факультет надає студентам з декількома доступним і привабливим розстрочки по кредитах. Кожен студент поступив в Каліфорнійський коледж закон буде прийнятий протягом розстрочка кредиту. Навчання стягується семестру, а не рік, зберігаючи як основної суми та відсотків мінімум.

Бари Затвердження Каліфорнійський державний Бар

Каліфорнія Школа Закону зареєстрований як юридичної школи дистанційного навчання з Комітетом Бар екзаменаторів адвокатів штату Каліфорнія.

У квітні 2009 року, Комітет адвокатів екзаменаторів адвокатів штату Каліфорнія виконати повну перевірку на місці в Каліфорнії в Школі права, в тому числі це корпоративні офіси, студентські та бізнес-запису, технологія навчання і викладачів. Комітет Бар екзаменаторів схвалив реєстрацію Каліфорнії в Школі права в заочний юридичний факультет.

Випускники Каліфорнійського школи права отримати ступінь доктора, створюючи численні можливості для працевлаштування в якості адвоката, професора права, ділової людини, і багато іншого.

Випускники Каліфорнійського школи права, мають право сидіти за штату Каліфорнія Бар іспит і є способи, щоб працювати в якості адвоката у кожній державі.

Американська асоціація юристів

На сьогоднішній день, Американська асоціація юристів (ABA) не акредитовані будь онлайн в юридичну школу. Таким чином, Каліфорнія Юридична школа не акредитована Американської асоціації адвокатів.

Розташування

  • California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

Запитання