Carson-Newman University

Carson-Newman University

Carson-Newman University

Введення

Там немає кращого способу для вас, щоб представити себе тут, ніж відвідати нас.

Будучи в Карсон-Ньюман це найкращий спосіб дізнатися, як ви підходите в цьому топ-рейтинг гуманітарного університету, заснованого в 1851 році.

Подивіться, що ваше життя може виглядати тут. Прогулянка наш кампус і отримати уявлення про те, що ви будете важливою частиною активного університетського містечка, який 2000 студентів сильним.

Бачення, місія, віра Заяви

Зір

Ми будемо християнський Гуманітарний університет на основі вибору на південному сході для освіти і обслуговування.

Місія

Наша місія в якості християнських педагогів, щоб допомогти нашим студентам реалізувати свій потенціал в якості освічених громадян і в усьому світі службовців-лідерів.

підтвердження віри

бог - "На початку створив Бог небо і землю."(Буття 1: 1)
Існує один істинний Бог, Який є Творець, Визволитель, і Хранителем Всесвіту. Бог вічний; Бог святий, Бог є любов; Бог триєдиний, розкривається як Отця, Сина і Святого Духа, кожен з різними особистими якостями, але без поділу природи, сутності або буття, і який один гідний поклоніння.

Христос - "У Христі вся повнота Божества живе в тілесної формі."(Колосян 2: 9)
Христос є вічний Син Божий, друга особа Трійці, який в Своєму втіленні, був зачатий від Святого Духа і народжений від Діви Марії, досконалий Бог і досконала людина. Ісус прекрасно жив і показав волю Божу, був розп'ятий, похований і воскрес із мертвих на третій день. Зробивши спокутування за гріхи людства на хресті, Він вознісся на небо, вознісся праворуч Бога, і повернеться в силі і славі, щоб судити світ. Христос перебуває у всіх віруючих як живий, завжди присутній Господь.

Святий Дух - "І я буду просити Отця, і він дасть вам іншого Утішителя, щоб з вами назавжди. Це Дух Істини, що Його світ прийняти не може прийняти, бо не бачить Його і не знає Його. Ви знаєте його, тому що він з вами перебуває і в вас буде."(Ін 14: 16-17)
Святий Дух є Дух Божий. Дух підносить Ісуса Христа і каторжників людей гріха, неправди, і судження. Дух дає людству зрозуміти істину, закликає всіх до Спасителя, ефекти регенерації на тих, хто приймає Христа як Спасителя, і вливає віруючих з плодом Духа.

порятунок - "Саме по благодаті через віру, що ви врятовані. Це не від вас; це дар Божий, а не результат робіт, щоб ніхто не хвалився."(Ефесян 2: 8)"Всякий, хто призве ім'я Господнє, спасеться."(Римлян 10:13)
Порятунок грішників цілком Божа робота благодаті, пожертвували всім, хто приймає Ісуса Христа як Господа і Спасителя, який своїм життям, смертю і воскресінням набув вічне відкуплення для віруючого. Це порятунок по благодаті через віру забезпечується через покаяння і прийняття Ісуса Христа як Господа.

святе письмо - «АЛ.Л. Писання натхненне Богом і корисне для навчання, для докору, до направи, до виховання в праведності. , , ,"(2 Тимофію 3: 16)"Закон досконалий, він зміцнює душу. Статути Господа заслуговують довіри, примудряється простих. Заповіді Господні праві, даючи радість серцю. . . . Таїнства Господа впевнені, і зовсім праведним."(Псалом 19: 7-9)
Свята Біблія є богонатхненними книга Старого і Нового Завіту, авторитетні для віри і практики, в якій шлях порятунку і святого життя висвітлене. Критерій, за яким Біблія повинна бути інтерпретована Ісус Христос.

людство - "І створив Бог людину на свій образ; за образом і подобою Бога, він створив їх; чоловіком і жінкою сотворив їх."(Буття 1:27)
Створений за образом і подобою Бога, людство є вінцем творіння. За вільним вибором, люди бунтувати проти любові до Бога, розриваючи відносини з відхиленням заповіді Божі і підпадають під осуд. Тільки благодать Божа може відновити людей в правильних стосунках з Богом і дати їм можливість виконати творчий задум Бога.

Церква - "І він все підкорив під ноги Його, і Його дав найвище за все за Голову для церкви, яка є його тіло, повнота того, хто наповнює все у всьому."(Ефесян 1: 20-23)
Церква складається з усіх справжніх учнів Христа. Ісус Христос є Глава Церкви. Християни повинні асоціювати себе з місцевими церквами. Церква є автономним органом, що діє в рамках панування Христа. Кожна церква дано право поклонятися, виконувати служіння, і здійснювати дари і привілеї, інвестовані в них Христом.

останні Речі - У Бога власний час і власний шлях, Бог приведе світ до його відповідного кінця. Бог призначив день, коли Він буде судити світ Ісусом Христом, коли всі люди будуть отримувати свою справедливу нагороду; непогашеної зійдуть в вічне покарання; праведники, в життя вічне.

Наше християнський світогляд

Християнський Університет є навчальним підрозділом церкви, тіло Христа. Христос є Господь християнського університету, як Він є церква. У Христі ", , , всі скарби мудрості і знання."(Колосян 2: 3) Христос"Він образ Божий. . . . Бо то Ним створено все, що на небесах і що на землі, видиме й невидиме. . . всі речі були створені Ним і для Нього. І Він є перш за все, і в Ньому все тримаються разом."(Колосян 1: 15-17) Христос є творцем і центром всесвіту.

Ісус проголосив: "Я єсмь Шлях, Істина і Життя.» (Івана 14: 6) Саме цей шлях, ця Істина, Життя це християнський університет сприяє. Наш Господь закликає нас "Люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм і всією душею твоєю, і всією силою своєю, і всією думкою твоєю."(Матвія 22:37) Це запрошення ми приймаємо. Вся істина Божа істина. Весь звук навчання є частиною нашого християнського спадщини і покликання, і знаходиться в центрі християнського світогляду, де Ісус є Господь, і ми Його учні.

біблія

Беручи до уваги, Рада піклувальників Carson-Newman університету в своєму черговому засіданні 19 жовтня 2007 року отримав рекомендацію від довіреної особи розглянути заяву про вірування членів Ради про Святе Письмо. BE постановляє, що Рада піклувальників Carson-Newman університету робить один голос стверджують наступну заяву: "Ми, Рада піклувальників Carson-Newman університету, не стверджують, Святе Письмо, як бути дано Богом через людей, до людей. Повне й остаточне Слово Боже розкривається в Ісусі Христі ".

Підтвердження християнської спільноти і поведінки

Як навмисно християнського академічної спільноти Carson-Newman університет прагне слідувати християнським принципам у всіх аспектах свого суспільного життя. Ми представляємо себе вченню і приклад Ісуса Христа у всіх наших відносинах і роботі. Особи, які вирішили стати частиною сім'ї Carson-Newman, як очікується, прийняти моральні, етичні та біблійні цінності і за межами кампуса. В області сексуальності, спосіб життя узгоджується з біблійним вченням, як очікується. Зокрема йшлося про те, статева близькість повинна бути виражена виключно всередині шлюбного завіту, який повинен бути між чоловіком і жінкою. Наші християнські цінності служити інтересам всіх в родині Carson-Newman.

Розташування

  • Jefferson City

    1646 Russell Ave., 37760, Jefferson City

    Запитання