Université libre de Bruxelles - ULB

Université libre de Bruxelles - ULB

Université libre de Bruxelles - ULB

Введення

Ласкаво просимо до Université Libre de Bruxelles!

БРЮССЕЛЬ, МІСТО ЛЮДСЬКОГО МАСШТАБУ

У самому серці Європи, лише за 1:20 поїздом від Парижа, 1:30 від Амстердама та 1:50 від Лондона та Кельна, Брюссель пропонує всі переваги столиці та якість життя великого та жвавого міста. У Брюсселі розташовані всі основні європейські установи. Це офіційна резиденція ЄС та багатьох інших політичних і економічних установ, що приймають рішення, і може похвалитися зростаючою кількістю компаній, організацій і міжнародних експертів.

Довга традиція гостинності та обміну в найзеленішій столиці Європи означає, що як відвідувачі, так і жителі можуть насолоджуватися різноманітною їжею та музикою світу, а любителі культури можуть вибирати з безлічі музеїв і шоу. Розташований у самому центрі міста, Université Libre de Bruxelles або ULB також пропонує багато культурних, святкових і спортивних заходів. Університетські містечка та прилеглі території є надзвичайно привабливими, забезпечуючи саме те, що поєднує навчання та відпочинок.

МУЛЬТИКУЛЬТУРНИЙ ТА ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ

Будучи мультикультурним університетом , третина якого складається з студентів і дослідників з-за кордону, міжнародні відносини є щоденною реальністю для Université Libre de Bruxelles, як і самого міста Брюссель, одного з найбільш космополітичних міст світу. Співпраця з університетами з усього світу була активізована як в освіті, так і в наукових дослідженнях, значною мірою завдяки різноманітним європейським програмам мобільності. Окрім програм студентської мобільності, Університет пропонує різноманітні інтегровані програми з іноземними партнерами, включаючи спільні магістерські та докторські ступені. Деякі з цих програм отримали престижну акредитацію Erasmus Mundus .

Його зовнішня позиція щодо Європи та світу призвела до низки угод, співпраці та спеціальних партнерських відносин, які створюються з деякими з провідних університетів світу. Маючи багаторічний досвід роботи на міжнародній арені, університет запустив UNICA, мережу з 45 провідних європейських університетів , яка охоплює понад мільйон студентів. Він також є членом-засновником Міжнародного форуму державних університетів (IFPU).

Інтернаціоналізація закладу ґрунтується на наступному:

 • Транскордонне співробітництво з регіоном Нор-Па-де-Кале (Лілль) Франції
 • Політика бажаних партнерів для створення спільної довгострокової діяльності приблизно з десятьма установами (зокрема, Оксфорд, Париж VI, Берклі, Монреаль, UBC у Ванкувері, Фудань у Шанхаї)
 • Кілька спеціалізованих закладів і центрів, включаючи Institut d'études européennes (дослідницький центр Жана Моне), Брюссельську школу економіки та менеджменту Solvay, Школу громадського здоров'я, Центр канадських досліджень, чеських студій тощо.
 • Трансатлантичний діалог і відкритість для країн, що розвиваються

Протягом багатьох років, незважаючи на обмежені ресурси, ULB вдалося підтримувати свій рівень досконалості та виконувати свої громадські та соціальні обов’язки. Університет вважає, що він може допомогти у створенні більш справедливого та демократичного світу, сприяючи відносинам довіри, критичному виміру та неупередженості, необхідних у глобалізованому світі

НОВАТОРСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Чотири наукові Нобелівські премії, одна медаль Філдса, три премії Вольфа та дві премії Марії Кюрі є ще одним доказом давньої традиції передового досвіду університету.
Université Libre de Bruxelles є активним членом дослідницької області та бере участь у майже 130 проектах , що фінансуються 7-ми Європейськими рамковими програмами. За останні кілька років вона отримала 7 початкових грантів від Європейського дослідницького простору (ERC) для фінансування досліджень у галузі медицини, економіки, математики, соціології чи політології, а також 2 передові гранти зі штучного інтелекту та фізики. Крім того, Інститут європейських студій університету визнано «Європейським дослідницьким центром Жана Моне» за його роботу з європейської інтеграції.

ВИСОКІ СТАНДАРТИ НАВЧАННЯ

Université Libre de Bruxelles має 13 факультетів, шкіл і спеціалізованих інститутів, які охоплюють усі дисципліни, тісно поєднуючи академічний внесок і дослідження. Він пропонує майже 40 програм бакалаврату та 235 програм магістратури. Він також співпрацює з 20 докторськими школами, у яких майже 1600 докторів знаходяться в стадії розробки. Деякі з наших магістерських програм зосереджені на трансдисциплінарності, тоді як інші приділяють більше уваги міжнародним відносинам через європейські ступені магістра або багатомовності. Ми також тісно співпрацюємо з VUB (Vrije Universiteit Brussel – Брюссельський фламандськомовний університет) протягом кількох років.

Гуманізм, індивідуальна відповідальність...

«Вільний університет Брюсселя базує своє навчання та дослідження на принципі вільного дослідження. Це постулює незалежність суджень у всіх сферах і відмову від авторитетної концепції знання». (1 ст. статуту УЛБ). Особливістю викладання ULB є надання студентам їхньої особистої свободи, а також надання їм необхідної підтримки. Скористатися можливостями та численними формами підтримки, які їм доступні, залежить від самих студентів: таким чином університет є школою відповідальності.

... та інновації

Найяскравіші нововведення запроваджено на аспірантурі. Ці програми, деякі з яких викладаються ввечері та у вихідні дні, спрямовані, зокрема, на працюючих дорослихі базуються або на нових соціальних та економічних потребах (європейський маркетинг, корпоративне управління тощо), або на передових дослідженнях (естетика). і філософія мистецтва, філософія науки, біоінформатика тощо). Нові та інноваційні курси такого характеру базуються на давній традиції ULB, розвиваючи її в нових напрямках.

ФОКУС НА МОВНОМУ ТА КУЛЬТУРНОМУ РІЗНОМАНІТТІ

Як франкомовний університет, більшість курсів у Université Libre de Bruxelles викладаються французькою мовою. Проте все більше число магістерських ступенів частково або повністю викладаються англійською мовою. Університет пропонує широкий вибір курсів французької мовидо та протягом навчального року, щоб допомогти іноземним студентам покращити свої мовні навички.

ВІДДАНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Université Libre de Bruxelles сповнений рішучості дати кожному можливість продовжити навчання у вищій освіті та розробив низку ініціатив підтримки студентів: наприклад, фінансова та психологічна підтримка, консультації, уроки французької мови тощо. Університет також надає академічну підтримку поза кампусом. Одним із яскравих прикладів є програма підтримки учнів середньої школи (Schola), яка була нагороджена премією ЮНЕСКО Коменського.

З моменту свого заснування в 1834 році Брюссельський вільний університет бере активну участь у поточних дебатах про критичне мислення та свободу. Це включало відвертий спротив диктатурам та іншим націоналістичним зловживанням, просування рівних можливостей і ряд інших соціальних питань. Після заснування однієї з перших НУО (CEMUBAC) Університет продовжує відігравати активну роль у допомозі розвитку та міжнародному співробітництві.

Європейський і міжнародний, вітаючи незалежний, відданий і динамічний, Université Libre de Bruxelles також може розраховувати на свою широку глобальну мережу випускників (ОАЕ), найкращих послів університету. Базуючись на принципі вільного дослідження, який постулює незалежне міркування та відмову від усіх догм, Університет зберіг свої початкові ідеї як вільний заклад, який твердо залучений до захисту демократичних і людських цінностей.

Свобода дослідження та участі

Université Libre de Bruxelles базує своє викладання та дослідження на принципі вільного дослідження та завжди давав своїм студентам можливість відігравати активну роль та брати участь у житті університету та в оцінці викладання, яке вони отримують. Дійсно, принцип вільного дослідження, який ґрунтується на незалежному судженні та відмові від авторитетного погляду на знання, закріплено в статуті університету.

У результаті ULB є одним із небагатьох бельгійських чи навіть європейських університетів, де студенти представлені в усіх органах прийняття рішень. У тому ж дусі систематична процедура оцінювання вчителів діє вже понад двадцять років і базується на власному оцінюванні педагогічних здібностей своїх вчителів студентами.

Розташування

 • Brussels

  Avenue Franklin Roosevelt 50 1050 Bruxelles, 1050, Brussels

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання