Brookdale Community College

Brookdale Community College

Brookdale Community College

Введення

Про технікум

Brookdale Community College – державний громадський коледж у Нью-Джерсі. Наш головний кампус розташований у Лінкрофті, і у нас є численні локації , що обслуговують більшу частину округу Монмут. Ми розташовані поблизу знаменитого узбережжя Джерсі з його прекрасними пляжами. Такі популярні напрямки, як Нью-Йорк, Філадельфія та Вашингтон, округ Колумбія, розташовані лише на автобусі чи поїзді.

Відкритий вступ, підтримка ESL/міжнародних студентів, безпечне середовище кампусу та легкий перехід до університетів роблять Брукдейл чудовим місцем для іноземних студентів, щоб розпочати навчання в американському коледжі.

Брукдейл пропонує програми 80 ступенів і сертифікатів, які перераховані в нашому каталозі коледжу: http://catalog.brookdalecc.edu/

Усіх студентів заохочують брати участь у понад 50 студентських клубах, багатьох заходах у кампусі, гостьових лекціях, поїздках і виступах, які пропонуються через наш яскравий відділ студентського життя. Ми також пропонуємо чудову спортивну програму з національними командами чемпіонату з багатьох видів спорту.

Брукдейл також надає широкий спектр студентських послуг, включаючи можливості для стажування та розвитку лідерства, підготовки до кар’єри, академічних консультацій, безкоштовного репетиторства, персональних консультацій та підтримки студентів з обмеженими можливостями.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Розташування

geopoint
  • Newman Springs Road,765, 07738, Middletown

Запитання