© Eva Dang
Brockenhurst College

Brockenhurst College

Brockenhurst College

Введення

Ласкаво просимо до одного з кращих коледжів у Великобританії

ласкаво просимо в Брок, високодоступний коледж встановлений у дружній атмосфері 27-акровий кампус в красивому Новий лісовий національний парк.

Національно визнаний для досконалості та інновацій у подальшій освіті, Брокенхерст є Маяк коледж, щороку залучають близько 3000 студентів шостої форми з усього регіону разом із сумішшю іноземних студентів з усього світу.

Минулого року 57% наших міжнародних студентів перейшли до елітарних університетів Russell Group, а в 2015 році три з наших іноземних студентів отримали місця в Кембриджі. Крім того, 85% наших міжнародних студентів пройшли шлях до 50 кращих університетів Великобританії.

Ми вітаємо студентів з усього світу, щоб навчатися в нас, з більш ніж 30 національностей, представленими серед майже 130 іноземних студентів.

Брокенхорстський коледж підтримує відмінну академічну репутацію та прагне забезпечити вищу освіту для всіх. Ми вважаємо, що ключем до нашого успіху є наша пристрасть до навчання та наша відданість кожному окремому студенту, незалежно від того, що вони вирішили навчатися у нас і на якому етапі вони живуть. Наше забезпечення досягається в рамках дружнього, всеохоплюючого та стимулюючого середовища, де всі заохочуються і дозволяють реалізувати свій потенціал та реалізувати свої амбіції.

Ми є першим вибором шостого виду для більш ніж 3000 випускників шкіл по всьому регіону; їх успіх підтверджується прогресом у вищій освіті та низці кар'єрів на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Послідовно високі результати наших студентів та прогрес у вищих навчальних закладах свідчать про нашу академічну майстерність.

Розташування

  • Brockenhurst

    Lyndhurst Road , SO42 7ZE, Brockenhurst

Запитання