Brighton College

Brighton College

Brighton College

Введення

Brighton College - це професійно-технічний коледж, розташований в регіоні Нижня материк Британської Колумбії, недалеко від Ванкувера. Наш головний кампус зручно розташований у центрі Бернабі.

Ми пропонуємо якісну освіту та підтримку в серйозному навчальному середовищі для студентів з різним досвідом та здібностями, щоб покращити їхнє життя для світлого майбутнього.

Коледж побудований на переконанні, що технічна та практична освіта з практичним навчанням є міцною основою для підготовки та спрямування студентів до необхідного кар'єрного шляху відразу після закінчення навчання.

Професійне навчання та допомога в кар’єрі

Заснований у 2000 році, Brighton College того часу виріс і надав понад 30 програм, починаючи від будівельних та інженерних технологій та закінчуючи інформаційними технологіями, а також повний спектр бізнес-курсів, включаючи офісного помічника, міжнародну торгівлю, бухгалтерський облік та управління бізнесом. Багато наших програм розробляються за акредитаціями та партнерськими відносинами, визнаними галузевими сертифікатами.

Наші відділи обслуговування студентів та служб розвитку кар'єри пропонують академічні консультації, академічну допомогу та розвиток кар'єри для забезпечення успіху та професійного розвитку студентів.

Розташування

Розташування
  • 4538 Kingsway, Suite #305, , Burnaby

Запитання