Blue Ridge Community And Technical College AAS в галузі мехатроніки
Blue Ridge Community And Technical College

AAS в галузі мехатроніки

Martinsburg, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Наша дипломна програма орієнтована на студентів, які шукають складну та захоплюючу кар'єру як високотехнологічний вирішувач проблем. Протягом програми ви навчитеся застосовувати поняття в математиці, науці та техніці для встановлення, програмування, управління та обслуговування автоматизованого обладнання, яке зазвичай використовується у виробництві, розподілі та обробці.

Програма "Мехатроніка" забезпечує місцевих галузей технікою з технічного обслуговування, яка може встановлювати, обслуговувати, ремонтувати та обслуговувати різне обладнання для автоматизації промисловості. Перший рік програми готує студента до сертифікованого механізатора. Після закінчення першого курсу та складання сертифікаційного іспиту Siemens студент буде готовий вийти на ринок праці та отримати цінний досвід роботи. Це дозволить студенту застосувати новий набір навичок та отримати глибше розуміння галузевих практик.

Студенти отримають розуміння технології, що використовується в сучасних галузях розподілу та переробки. Практичні лабораторії в таких галузях, як електрика та електроніка, механіка, потужність рідини, управління двигунами та контроль якості, підготують студентів до роботи в перший день. Комп’ютерний дизайн та створення мереж включені. Доступні стажування.

Фахівці з мехатронних технологій часто знаходять корисну кар'єру в галузі автомобілебудування, аерокосмічної галузі, медичного обладнання та важкого обладнання. Місцеві можливості працевлаштування в цій галузі значні у таких компаніях, як Ecolab, Essroc, Quad Graphics, Macy's Distribution, Fed-Ex, US Silica, Ply Gem, Monoflo, O'Sullivan, Genetic Landis, Automated Merchandising Systems, New World Pasta та інших фірми в Західній Вірджинії, Меріленді, Північній Вірджинії та Південній Пенсильванії.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Electromechanical Engineering Technology - Mechatronics
  • Barrie, Канада
 • Диплом про підвищення кваліфікації в галузі електромеханічних технологій - мехатроніка (METR)
  • Barrie, Канада
  • Online
 • Доцент кафедри мехатронних технологій
  • Santa Clara, США