Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Введення

Чому BCUIC та Бірмінгемський міський університет?

Безпека

Кожна будівля кампусу має спеціальну службу безпеки, і в'їзд до будівель дозволений лише власникам значків - а саме працівникам університету та студентам.

Студентські служби

BCUIC має власну команду студентських служб, яка забезпечує добробут кожного студента. Команда проводить орієнтацію та зарахування на початку кожного семестру, а також пропонує підтримку інвалідності та підтримку навчання, якщо це потрібно. Кожен семестр команда також організовує ряд соціальних заходів, щоб допомогти студентам оселитися та подружитися.

Ваш син чи донька також матимуть перевагу отримати доступ до запитувального столу університету, який пропонує підтримку та поради студентам з питань фінансових питань, здоров'я та добробуту, віз та імміграції. І в BCUIC, і в Бірмінгемському міському університеті добробут студентів є пріоритетним завданням. mentatdgt / Pexels

Програма SIJ

BCUIC має спеціальну програму, яка забезпечує контроль за успіхом студентів. Якщо відвідуваність студента падає нижче необхідних 85% або у них є численні послідовні відсутності, команда Служб студентських сповіщень надходить, і питання турбується без вагань.

Академічна підтримка надається через цілий спектр процесів, включаючи зустрічі один на один та індивідуальні плани навчання (ILP), а шанси на успіх в університеті додатково підвищуються завдяки обов'язковому модулю BCUIC Interactive Learning Skills and Communication (ILSC). Цей модуль, вбудований у кожну програму BCUIC Pathway , зосереджений на всіх академічних навичках, необхідних для успіху в університеті Великобританії - включаючи управління часом, публічні виступи, коректно досліджувати та посилаючись на них.

Результати кар'єри

В даний час Бірмінгемський міський університет займає 7 місце у Великобританії за працездатністю, і 97% студентів працевлаштовані або продовжують навчатися протягом шести місяців після закінчення навчання.

Більшість курсів включають можливості працевлаштування, а також університет працює за схемою працевлаштування під назвою "Випускник". Це програма нагород, яка записує позакласну діяльність учнів та дає їм змогу працювати на рівні бронзи, срібла та золота. Ця схема закладена у всіх ступенях з самого початку, тож ваш син чи донька зможуть розпочати розробку свого професійного профілю з першого дня BCUIC. Бірмінгемський міський університет продовжує надавати підтримку в кар'єрі до трьох років після закінчення студентів.

Сюди входять консультації з консультантами з кар’єри та доступ до онлайн-сервісу електронного керівництва.

Кваліфіковані репетитори

Багато хто з 1700 академічних працівників університету практикують професіоналів та провідних експертів у своєму секторі. Ваш син чи дочка отримуватимуть новітні знання безпосередньо з тих, хто знає - чи вивчають вони медичні науки, обчислення, бізнес, інженерію чи мистецтво.

Цей рівень знань відображений у колективі репетиторів BCUIC, які мають однакову кваліфікацію у відповідних професіях.

Програма BCUIC Law Foundation частково реалізується Карен Паркер, практикуючий адвокат; наші програми "Мистецтво та дизайн" постачає Кетрін Марчбанк, дизайнер ювелірних виробів, який раніше читав лекції у відомій школі ювелірних виробів.

Визнані стандарти

У квітні 2018 року BCUIC з гордістю отримав звіт від Агенції забезпечення якості вищої освіти (QAA), а міському університету Бірмінгема було присвоєно статус "срібло" за якість його викладання в урядовій Рамковій майстерності викладання (TEF) у Червень 2017 року.

BCUIC, Будинок університету, кампус міста

Будучи студентом-міжнародником у міському університеті Бірмінгема з міста Навітас на Вімео.

BCUIC розташований в університетському будинку, на кампусі центру університету.

Навчаючись в університетському будинку, ви опинитесь в декількох хвилинах ходьби від головного кампусу університету. Це означає, що ви будете добре інтегровані з основними студентами та матимете легкий доступ до цілого ряду найсучасніших засобів - включаючи бібліотеку з понад 135 мільйонів ресурсів.

Оптимальне розташування Університетського дому також означає, що ви будете лише в декількох відстанях від деяких основних визначних пам'яток Бірмінгема - таких як торговий центр Bullring і Selfridges, а також національна залізнична служба на залізничній станції New Street.

Розташування

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

Програми

Запитання