Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Дослідження Близького Сходу та Північної Африки, Близький Схід і Близький Схід (Додатковий)
Binghamton University, State University of New York

Дослідження Близького Сходу та Північної Африки, Близький Схід і Близький Схід (Додатковий)

Binghamton, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 7 070 *

На кампусі

* для жителів штату Нью-Йорк | для резидентів за межами штату та іноземних резидентів - 26 160 дол

Введення

Центр досліджень Близького Сходу та Північної Африки (CMENAS) Бінгемтонського університету координує дослідження Близького Сходу, Північної та Суданської Африки та європейських країн, які мають широкі ісламські контакти. Центр займається розробкою та інтеграцією досліджень, а також навчання для випускників і студентів про регіон MENA. Курси, пов’язані з цією сферою, пропонуються з історії, географії, політології, антропології, соціології, історії мистецтва, порівняльного літературознавства, африканських досліджень, юдаїки, арабської, турецької, івриту та інших галузей.

CMENAS Малий

В даний час Центр пропонує неповнолітні з вивчення Близького Сходу та Північної Африки. Другий курс поєднує вивчення мови з низкою тематичних курсів, які розглядають регіон Близького Сходу з історичної та сучасної точок зору. Нинішні викладачі пропонують курси з арабської літератури, турецької популярної культури, історії Близького Сходу (стародавнього та сучасного), релігійних культур Близького Сходу та Північної Африки та політики ширшого регіону MENA, на додаток до інших предметів. Цей допоміжний орієнтований на студентів, які зацікавлені в подальшому аспірантурі на Близькому Сході, можливо, під рубрикою певної дисципліни, такої як історія чи політологія, а також забезпечує міцну підготовку для студентів, які зацікавлені у відповідній кар’єрі, наприклад як журналістика, зовнішня політика та міжнародне право.

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання