© Jonathan Cohen
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Введення

Binghamton University, State University of New York (SUNY), є державним університетом №1 у Нью-Йорку та №52 у США (Forbes, 2023) і постійно займає найкраще місце серед 50 найкращих державних університетів країни (Новини США & Світовий звіт). З 18 000 аспірантів і студентів, шістьма школами та понад 130 академічними програмами Бінгемтон поєднує в собі атмосферу закладу середнього розміру з ресурсами великого дослідницького університету. Є кілька ексклюзивних програм з відзнакою та можливостей для дослідження для студентів кожної спеціальності. Бінгемтон розташований у Нью-Йорку в кампусі, розташованому серед мальовничих пагорбів, але лише за кілька годин від великих міських центрів, таких як Нью-Йорк, Бостон і Торонто.

Наші шість житлових спільнот – це місце, де ви будете жити та заводити друзів у міцній міні-спільноті, яка підтримує вас у більшому університеті. Кожна громада має свою їдальню, індивідуальність і традиції. Місто Бінгемтон знаходиться за декілька хвилин їзди, і студенти можуть безкоштовно їздити на автобусі, щоб насолодитися багатьма місцевими ресторанами, професійним спортом, мистецтвом і розвагами. Binghamton гарантує безпеку наших студентів. Усі двері гуртожитків цілодобово зачинені, для доступу потрібен ключ-картка; на кампусі є присутність поліції та система екстреного зв’язку.

З 21 командою Дивізіону NCAA I, численними клубними спортивними та очними командами, а також понад 450 студентськими організаціями та клубами завжди є чим зайнятися! Відзначений нагородами центр розвитку кар'єри дає студентам Бінгемтона значну перевагу після закінчення навчання. Понад 1800 роботодавців щороку набирають студентів у Binghamton, включаючи Microsoft, Google, IBM, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Disney, Tata, Samsung та багато інших.
Ми йдемо вище і далі разом. Психолог чи економіст, біолог чи інженер, ви станете ким завгодно, але не звичайним, і закінчите навчання, готове зустріти виклики завтрашнього дня та змінити світ на краще.

Бінгемтонський університет є провідним державним університетом.

У нас є наукова культура, яка є суворою, спільною та сміливою інноваційною. Наш кампус є прикладом найкращого досвіду публічного університету: багато різноманітних студентів, активне соціальне життя та глибоке залучення до спільноти. Кожен із наших студентів, як і ви, має особливе бачення та набір талантів, щоб створити унікальну перспективу. Вони дослідники та новатори; вони готові прийняти виклик і готові засукати рукава.

Ступінь, який займе вас!

Бінгемтон має один із найкращих показників 4-річного випуску (73%) у Сполучених Штатах і найкращий серед шкіл SUNY. Це означає економію! Закінчивши навчання за 4, а не за 5 років, ви заощадите щонайменше 30 000 доларів!

Акредитація

 • Комісія з вищої освіти середніх держав (MSCHE)
 • Усі наші професійні школи та програми повністю акредитовані своїми професійними організаціями з акредитації.

Особливості кампусу

  Прийом

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Binghamton

   4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

   Запитання