Keystone logo
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Введення

Університет Бінгемтона, Університет штату Нью-Йорк (SUNY), є державним університетом №1 у Нью-Йорку, і нещодавно його Forbes назвав одним із «Нових плющів». Ми є університетом середнього розміру з 18 000 студентів та аспірантів, у тому числі понад 1 500 іноземних студентів із понад 100 країн. Binghamton пропонує першокласну освіту в шести школах і понад 130 академічних програмах, з декількома ексклюзивними програмами з відзнакою та можливостями дослідження світового рівня для студентів усіх спеціальностей.

У кампусі завжди є чим зайнятися: 21 команда NCAA Division I та понад 450 студентських клубів і організацій. Університет Бінгемтона розташований серед мальовничих пагорбів, лише за кілька хвилин від жвавого центру міста, де студенти можуть ознайомитися з мистецтвом, місцевими ресторанами та професійним спортом. Ми знаходимося лише за кілька годин від великих міських центрів, таких як Нью-Йорк, Бостон і Торонто, і наш відзначений нагородами центр кар’єри з’єднує студентів із можливостями по всій країні та всьому світі.

Binghamton пропонує незліченну кількість ресурсів для підтримки студентів у навчанні та досягненні успіхів як у класі, так і поза ним. У поєднанні з доступною ціною Бінгемтонський університет незмінно завойовує найкращий рейтинг серед університетів США.

Розташування

  • Binghamton

    4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

Програми

Запитання