Keystone logo
Binary University College

Binary University College

Binary University College

Введення

За оцінкою Міністерства вищої освіти (MOHE) 5-зірковим (відмінним) університетом, МАЛАЙСЬКИЙ бінарний університет є одним із найбільш заснованих та найшанованіших університетів для менеджменту, ІТ та підприємницької освіти в Азії. Університет пропонує чудові програми на рівні докторів наук, магістрів та бакалаврів, які визнані на міжнародному рівні Асоціацією університетів Співдружності (ACU, Великобританія), Міжнародною асоціацією університетів (IAU, Франція), NARIC (Великобританія) та Малайзійським кваліфікаційним органом (MQA) .

Університет також робить великий акцент на дослідженнях і має спеціальні дослідницькі центри в галузі соціального підприємництва, ІКТ-центру передового досвіду, жіночого лідерства, підприємництва та вдосконаленого управління.

Амбітні люди з усього світу, котрі прагнуть до найсвіжіших думок у бізнесі, ІТ чи підприємництві, протегують університету вже майже 32 роки, оскільки ЄДИНИЙ університет трансформує своїх випускників у випускників-спеціалістів галузі та надає широкі підприємницькі навички завдяки її всеосяжна підприємницька екосистема. Рівень працевлаштування випускників університету в 96% (джерело: MOHE Tracer Study), який є одним з найвищих в країні, говорить про переваги Інтернет-провайдера та підприємницькі навички, які він має у своїх випускників.

Розташування

  • Puchong

    Persiaran Puchong Jaya Selatan, 47100, Puchong

    Запитання