Bifröst University

Bifröst University

Bifröst University

Введення

Ласкаво просимо в Біфрост університет

Біфрост університет була заснована в Рейк'явіку в 1918 році на моделі Ruskin College. У 1955 році школа була перенесена 110км на північ від столиці. Біфрост університет є тільки вільних мистецтв університету в країні, Він був акредитований в якості університету в 1988 році, спочатку тільки в бізнесі, в кінцевому підсумку отримати ступінь в області права 2002 року і в області соціальних наук з 2005 року.

Біфрост університет є приватним, самоврядним, некомерційна організація, яка отримує близько 40% свого доходу від ісландської держави, 40% від плати за навчання та 20% з інших джерел. Випускники з включають в себе багатьох видатних підприємців і лідерів в ісландського бізнесі і політиці, в тому числі прем'єр-міністра країни.

Біфрост університет також пропонує на один рік рівень довузівської підготовчий навчальну програму для студентів, які не мають повний університетські вступні кваліфікації, а також різні довічні програми навчання, включаючи успішних програм для управління роздрібною торгівлею, для туризму і один для людей, які працюють в органах місцевого самоврядування. Багато студентів проводять один або кілька термінів за кордоном в університетах-партнерах в Америці, Азії та континентальній Європі.

Біфрост університет є активним членом ісландських і міжнародних наукових співтовариств і пишається тим, що для набору викладачів з широкими дослідницькими профілів в соціальних науках. В університеті проводиться безліч незалежних дослідницьких центрів, наприклад Центру європейських досліджень, Центр досліджень роздрібної торгівлі та науково-дослідним центром з питань управління культурного. Біфрост провів безліч науково-дослідних проектів, що фінансуються науково-дослідницькою радою ісландської на додаток до проектів, які фінансуються програмою ЄС Research Framework. Біфрост також також брав участь у багатьох академічних мережах програм COST і Еразма, а також програми Північної Периферії.

Навчання політиці Біфрост університету

Відповідно до політики університету, щоб запропонувати видатне освіту, що дозволяє студентам отримати великі знання в їх області вивчення, підсилює їх широту поглядів, і зміцнює свої творчі здібності. Підкреслено сприяння здатності учнів приймати і здійснювати професійні методи роботи, застосовувати теорії та концепції в області рішень для призначення, а також зміцнення їх здатності вирішувати практичні проблеми. Таким чином, університет націлений на надання студентам з максимально можливої ​​підготовки до участі в демократичному суспільстві та економіці, а також для подальших досліджень. Біфрост університет відповідає вимогам, що пред'являються для проведення досліджень в дисциплінах, для яких університет був акредитований.

Чому обирають Біфрост університет?

Малий університетське містечко з зобов'язанням академічних інновацій Видатні викладачі, індивідуальний підхід і часті завдання Відмінні дослідження і навчальні приміщення Гарантоване на кампусі житло для всіх студентів

Розташування

  • Borgarnes

    Bifröst, 311, , Borgarnes

Запитання