Bethany College Курси ЖІНОЧИХ І ГЕНДЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Bethany College

Курси ЖІНОЧИХ І ГЕНДЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Lindsborg, США

0 Hours

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Неповнолітня для жінок та гендерних досліджень - це міждисциплінарна неповнолітня, яка має на меті надихнути навчання та послуги, що стосуються жіночих та гендерних питань. Курси критично вивчають історичну, літературну, політичну, соціальну, психологічну, релігійну, мистецьку та біологічну роль жінок та стать. Сучасний динамічний культурний ландшафт вимагає вдумливого та гуманного взаємозв’язку зі складністю статі, міжсекційної ідентичності та сексуальності. Цей неповнолітній створює простір, де студенти можуть взаємодіяти з теоріями та практиками жіночих та гендерних досліджень, що не тільки збагачує їх основну галузь вивчення, але також чітко акцентує увагу на спільноті, зв’язках та лідерстві щодо того, як студенти розглядають як своє навчання і навколишній світ. Цей неповнолітній також сприяє охопленню інформації в кампусі та більшій громаді шляхом спонсорства заходів та підвищення обізнаності про широкі шляхи впливу гендеру на життя людей.

Результати навчання студентів:

Дослідіть динамічну історію гендерних досліджень, сексуальності та фемінізму на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Зрозуміти та застосувати теоретичні основи гендерних та жіночих досліджень до динамічних культурних проблем та контекстів

Розглянемо міжсекційний характер гендерної ідентичності та її відповідність міждисциплінарним предметам, таким як, але не обмежуючись цим:

Гуманітарні науки, соціальні науки, наука та математика, політика, популярна культура та громадянська ідентичність.

Розширити обізнаність студентів про те, як їх власну ідентичність формують стать та сексуальність.

Проаналізуйте, як гендерні та жіночі дослідження відіграють важливу роль у нашому почутті спільності, досконалості, доброчесності та інших основних цінностей Бетанії.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Оксфордська програма розвитку жіночого лідерства
    • Oxford, Великобританія
  • Короткий онлайн-курс Програми жіночого лідерства
    • New Haven, США
  • Навчання за кордоном у Кейптауні - медіа-дослідження, гендерні дослідження, антропологія
    • Cape Town, Південно-Африканська Республіка