Keystone logo
© BIMM University
Bayswater College

Bayswater College

Bayswater College

Введення

Пригода через освіту

Ласкаво просимо до Bayswater College , заснованого в 1973 році. Ми пропонуємо залучення досвіду через освіту на всіх етапах життя. Якщо ви в школі або в університеті, шукаєте роботу, професійно чи на пенсії, наші курси допоможуть вам розвинути вашу кар'єру і покращити ваше життя.

Через пригоди, освіту та формальну кваліфікацію, Bayswater College надає громадянам світу цінний досвід вже більше 45 років.

Повідомлення від Засновників:

Ми створили освіту Bayswater, тому що ми знаємо, що освіта і подорожі - це найбільші життєві пригоди. Наша місія надихати і виховувати починається в наших красивих, сучасних класах і поширюється на громади та культури по всьому світу.

Ми надаємо платформу для ефективного навчання через поїздки, проживання, заняття та програми діяльності, і ми пропонуємо структуровані вказівки протягом всієї подорожі. Ми також хочемо розширити нашу місію за межами наших кордонів, тому, коли ви зареєструєтесь у нас, ми пропонуємо таку ж освіту для неблагополучної особи.

Джеймс Гербертсон і Стефан Руссуніс

Хронологія:

2017 р

 • Створено освіту Bayswater

2018 р

 • Придбання LSC Stanton, коледжу в центрі Лондона, сформованого з двох давно створених шкіл у Лондоні в 2015 році. Стлантонська школа англійської мови була створена в 1973 році, а Лондонський навчальний центр (LSC) був створений в 1975 році.

2019 р

 • Запуск Bayswater College London

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College

Для глобальних громадян

 • Ми дивимося за межі наших кордонів; ми охоплюємо нові культури і є більш багатими на неї. Ми надаємо доступ до освіти від серця Лондона до решти світу. Ви всі бажані.

Для керівництва

 • Ми дбаємо про дрібниці на кожному кроці вашої подорожі. Від реєстрації до закінчення навчання, ми хочемо, щоб ви знали, що тут завжди хтось може допомогти.

Для студентів

 • Все, що ми робимо, спрямоване на успіх і безпеку студентів. Ми знаємо, що довіра є найважливішим інструментом у навчанні і тут, щоб заохотити цю довіру. Наша увага зосереджена на тому, що ви робите.

Для серйозного задоволення

 • Ваш загальний досвід є важливим для нас, і ми знаємо, що забава - це велика частина пригод. Ми прагнемо познайомити вас з однодумцями, щоб ваша дружба була нашою спадщиною.

Бізнес для добра

 • Ми надаємо навички змінити життя людей. Для кожного студента, якого ми викладаємо, ми навчимо іншого з неблагополучного досвіду. Ми надаємо заняття за межами наших кордонів і розширюємо нашу відданість освіті регіонам, де вони найбільш потрібні.

З одного погляду

 • 15 аудиторій
 • 4 Студентські лаунжі
 • 65 "Інтерактивне телебачення
 • 5 хв. З Гайд-парку

Курси

Bayswater College пропонує різноманітні курси, які допоможуть поліпшити ваші навички спілкування або розробити спеціалізовані знання, необхідні для вашої кар'єри. Наші вчителі захоплюються тим, що вони роблять, дбають про ваш прогрес і забезпечують досягнення ваших цілей.

Наша команда підтримки тут, щоб переконатися, що ваше життя поза класом іде як можна краще.

Ми тут, щоб допомогти і порадити, ваше щастя є мірою нашого успіху.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Освіта для добра

Ми знаємо, що через освіту ми можемо запропонувати можливості тим, хто їх найбільше потребує. Ось чому ми прагнемо до бізнес-моделі, яка ставить людей перед прибутком.

Освіта забезпечує людей ключем до світу. Наша місія - відкрити двері для всіх і надихнути покоління дослідників.

Що ми робимо:

Для кожного студента, якого ми викладаємо, ми навчимо іншого з неблагополучного досвіду. На основі принципу «один за одним». Ми надаємо час, експертизу та кошти для підтримки дітей та благодійних організацій у країнах, де проживають наші студенти.

Ми використовуємо наш голос для активної участі у справах, які відповідають нашим цінностям. Наші програми подій включають доповідачів з міжнародних благодійних організацій, залучення коштів та залучення до таких заходів, як Міжнародний жіночий день або Тиждень біженців.

Ми не є пасивним інститутом і заохочуємо наших студентів до участі як до способу просування добра і занурення в мову.

Чому ми це робимо:

Можливість вчитися не повинна обмежуватися лише тими, хто може це дозволити. Подорож по всьому світу для вивчення англійської мови як іноземної - це унікальний і захоплюючий досвід, який створює впевненість і забезпечує кращі перспективи роботи. Однак ці варіанти просто не доступні кожному. Наша місія полягає в тому, щоб дати молодим та малозабезпеченим людям можливість вивчити найважливіші навички, які збагатять їхнє життя, незалежно від їх економічного становища. Ми хочемо надихнути наступне покоління дослідників, де б вони не були.

Як ми це робимо:

Ми співпрацюємо з організаціями, які поділяють і підтримують нашу місію з надання освіти там, де вона найбільш потрібна. Ми здійснюємо кошти, які в іншому випадку становлять прибуток.

Кожного тижня студент навчається з нами, ми подаруємо тиждень на благодійність зі своєї країни або регіону. Ми використовуємо існуючі місцеві благодійні організації та подаруємо або вчителя, або еквівалентне фінансування класів.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Розташування

 • London

  Bayswater College, 167 Queensway, W2 4SB, London

  • Liverpool

   Liverpool, Великобританія

   • Brighton and Hove

    Brighton and Hove, Великобританія

    • Bournemouth

     Bournemouth, Великобританія

     • Paris

      Paris, Франція

      • Vancouver

       Vancouver, Канада

       • Calgary

        Calgary, Канада

        • Cape Town

         Cape Town, Південно-Африканська Республіка

         • Toronto

          Toronto, Канада

          • Nicosia

           Nicosia, Кіпр

           • Limassol

            Limassol, Кіпр

            Запитання