Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Введення

Ho Chi Minh City University of Technology - В'єтнамський національний університет ( HCMUT - Бах Хоа ), заснований у 1957 році, є державним університетом у В'єтнамі.

Університет був визнаний провідним центром академії, науковими дослідженнями та передачею технологій у В'єтнамі.

Ho Chi Minh City University of Technology є першим і єдиним університетом у В'єтнамі, який одночасно отримав акредитацію від HCERES (Європа) і AUN-QA (АСЕАН) .

Що стосується акредитації програм, HCMUT - Bach Khoa є першим університетом у В'єтнамі, який отримав ABET (Акредитаційна рада з сертифікації техніки та технологій, США) за двома спеціальностями: комп'ютерні науки та комп'ютерна інженерія . Ми також досягли AUN – QA (забезпечення якості в університетській мережевій сертифікації АСЕАН) за 9 спеціальностями: телекомунікаційна інженерія, машинобудування, хімічна інженерія, цивільна інженерія, виробнича інженерія, бізнес-адміністрування, інженерія промислових систем, інженерія автоматичного керування та електроелектронна інженерія.

СФЕРИ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Ho Chi Minh City University of Technology (Бах Хоаа) забезпечує програми навчання від ступеня до рівня доктора в різних спеціальностях: нафтові технології, хімічна інженерія, промисловий менеджмент, інформаційні технології, механічні та механічні машинобудування, електротехніка та електроніка, будівництво, транспорт Інженерія, технологія та управління навколишнім середовищем тощо.

Для іноземних студентів Bach Khoa пропонує навчальні програми для отримання ступеню бакалавра та магістра, засобом навчання яких є англійська мова.

СВІТОВІ З'ЄДНАННЯ

HCMUT - Бах Хоа співпрацює з престижними університетами світу, такими як Університет Квінсленда (Австралія), Університет Аделаїди (Австралія), Технологічний університет Сіднея (Австралія), Університет Маккуорі (Австралія), Університет Гріффіта (Австралія) , Університет Іллінойсу в Урбані Шампейні (США), Університет Іллінойсу в Спрингфілді (США), Католицький університет Америки (США), Університет Рутгерса (США), Університет технології Нагаоки (Японія), Університет Каназава (Японія) та ін

Таким чином, учні мають можливість перейти до наших університетів-партнерів за ступінь бакалавра, присудженої університетами-партнерами; а також обмін академічними або культурними програмами максимально на 02 семестри.

ВІТАЄМО НА БОРТУ В HCMUT - BACH KHOA!

Контактні дані:
Електронна пошта: [email protected]Номер WhatsApp: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Рейтинги

Розташування

  • Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Запитання