Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Введення

Business Academy Aarhus розробляє та пропонує орієнтовані на практику програми вищої освіти. Маючи понад 5000 студентів денної форми навчання, 3400 студентів заочної форми навчання та близько 400 співробітників, ми є однією з найбільших бізнес-академій у Данії.

Business Academy Aarhus - це школа прикладних наук.

У кількох європейських країнах це англомовний термін для вищих навчальних закладів. Програми навчання, які ми пропонуємо, зосереджені на прикладних ступенях.

Як і університети, ми надаємо програми бакалаврату та можемо надавати вчені ступені, але не присуджуємо магістерські чи докторські ступені.

На додаток до цього, ми також пропонуємо безперервну освіту та програми заочної форми навчання на рівні бакалавра та короткострокові курси для людей, яким потрібно підвищити кваліфікацію на роботі (лише датською мовою).

Наші програми поєднують теорію з практикою.

Ми пріоритетуємо навчання в невеликих командах, групову роботу, роботу над проектами, співпрацю з торгівлею та промисловістю, реалістичні випадки та обов’язкове стажування. Щороку понад 300 наших студентів виїжджають за кордон за частиною своїх програм.

Розробка та завершення програм повинні створювати цінність як для студентів, так і для компаній. Маючи це на увазі, ми докладаємо особливих зусиль, щоб застосовувати нашу кваліфікацію стосовно конкретних інноваційних проектів та проектів розвитку спільними зусиллями з компаніями -партнерами.

Багаторічний досвід роботи з вищою освітою

Business Academy Aarhus була заснована 1 січня 2009 року. Вона була створена як злиття програм вищої освіти з Орхуського бізнес -коледжу, Орхуської техніки та JU (сільськогосподарська школа). Деякі з наших сьогоднішніх програм пропонуються у співпраці з Орхуською школою морського та технічного машинобудування.

Гнучкий Pathway до вищої освіти

Вибір програми - це важливе життєве рішення, і визначити, яка програма підходить саме вам, не завжди просто.

В Business Academy Aarhus , Університет прикладних наук, ми пропонуємо як програми академічних професій (ступінь AP), так і програми бакалавра. Програма ступеня AP відповідає першим двом рокам бакалаврської програми. Програма дає кваліфікацію сама по собі, але також може бути динамічним способом здобуття тривалої освіти. Тому у вас є можливість увійти до трудового життя безпосередньо після випускних іспитів, або ви можете продовжити навчання зі ступенем бакалавра в одній з наших програм поповнення чи в іншому закладі в Данії чи за кордоном.

Навчання в Академії

Приступаючи до програми вищої освіти, ви також визнаєте, що несете відповідальність за своє навчання. Наш досвід свідчить, що ви найбільше навчаєтесь, коли берете активну участь у навчанні. Ми надаємо вам можливість брати активну участь у невеликих класах, що складаються приблизно з 30 учнів, а також у рамках роботи над проектами та тематичних досліджень, які є важливими елементами у всіх програмах.

Усі наші програми тісно пов'язані з галуззю. Тому ми поєднуємо теорію та практику і в основному викладаємо ті частини теорії, які згодом можна використовувати у своєму професійному житті для вирішення практичних завдань. Тому відвідування компаній та гостьові лекції є важливою частиною всіх наших програм та проектів, а проекти випускних іспитів зазвичай ґрунтуються на практичних проблемах у конкретних компаніях. Навчання на тиждень становить близько 18-25 годин. Кількість годин навчання змінюється від тижня до тижня та від програми до програми.

Ваша кар’єра починається з освіти

Незалежно від того, чи шукаєте ви стажування чи першу роботу після закінчення навчання, Business Academy Aarhus може надати вам натхнення, інструменти та допомогу. Будучи студентом Академії, ви можете брати участь у різних курсах та майстер -класах, таких як допомога у поданні заявок, резюме та співбесіді. Ми також надаємо індивідуальну допомогу та консультації.

Світ можливостей

Отримати хорошу роботу після закінчення навчання - мета більшості студентів академії. Деякі студенти, однак, вирішують навчатися далі та поєднують роботу з курсом неповної зайнятості, а інші вирішують продовжити навчання повний робочий день у Данії чи за кордоном у одному з багатьох навчальних закладів, з якими ми маємо угоди про визнання курсу. Детальніше про роботу та можливості подальшої освіти ви можете прочитати в описах кожної програми.

Підготуйте майбутнє до стажування

Будучи студентом Business Academy Aarhus , ви будете брати участь у обов’язковому стажуванні, де зможете використати свої знання на практиці. Це стажування (зазвичай 3-5 місяців) дасть вам можливість відчути:

  • Відповідне навчання в реальному житті в компанії
  • Мережа та досвід, які можуть привести до майбутньої роботи
  • Робота в міжнародній компанії

Щороку Business Academy Aarhus співпрацює з більш ніж 1000 компаніями в Данії та за кордоном, наприклад, Carlsberg, Ikea, Nordea Bank, Novo Nordisk та Porsche USA.

Стажування за кордоном

Ви можете пройти стажування в будь -якій точці світу, а в Європі ви можете отримати грант Erasmus для покриття витрат, пов'язаних із проходженням стажування в іноземній країні. У Business Academy Aarhus ми співпрацюємо з організаціями та компаніями, щоб допомогти зі стажуванням, наприклад, у Малайзії, Шанхаї, Канаді та Танзанії.

Розташування

  • Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30, 8260 Viby J, Aarhus

Запитання