Atton Institute ПОСИЛАННЯ КУРСУ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ
Atton Institute

ПОСИЛАННЯ КУРСУ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ

Dubai, Сполучені Арабські Емірати

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Фінансовий аналіз є життєво важливою частиною будь-якої стійкої та прибуткової організації, оскільки лише фахівець з аналізу фінансової звітності може контролювати показники ефективності та загальний стан бюджету організації. Цей курс з методів фінансового аналізу є важливим для тих, хто повинен читати, розуміти та аналізувати фінансову звітність.

Навчання допоможе вам визначити проблеми бюджетування, з якими стикаються підприємства та інвестори, бути впевненими в аналізі кредитів та ризиків, оцінити загальну ефективність, підготувати дані та звіти для топ-менеджерів.

Цей вдосконалений курс фінансового аналізу надає слухачам всебічний огляд ключових методів фінансового аналізу. Починаючи з основ бюджетного аналізу, використовуючи загальний аналіз розмірів та коефіцієнтів, учасники вивчать детальні методи аналізу Дю Понта, щоб розкрити основні джерела змін ROE. Потім ми скептично дивимось на прибуток і порівняємо прибуток з грошовим потоком та порівняємо його. Важливою частиною цього навчання є критичний кредитний аналіз та розгляд можливих креативних методів бухгалтерського обліку, а також позабалансових статей та неадекватної звітності про умовні зобов'язання. Проектуючи свій аналіз на майбутнє, ви дізнаєтесь про техніки та методи корпоративної оцінки для формування прогнозованої фінансової звітності.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Основи фінансових ринків
    • London, Великобританія
  • Досконалість фінансових ринків
    • London, Великобританія
  • Advanced Certificate in Accounting and Financial Analytics
    • Rochester, США