Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Введення

Експериментуйте. Питання. Виклик. Створити. Ось лише деякі речі, які вам запропонують зробити на наших літніх курсах.

Написані нашими командами курсів, які викладають на наших денних програмах навчання, і за підтримки відвідувачів-репетиторів, спеціалістів-техніків та випускників студентів, наші високопрактичні курси дозволяють вам вивчити цілий ряд підходів до творчого мислення та творчості у різноманітному мистецтві форми.

Окрім вивчення творчих прийомів та процесів, наші літні курси мають на меті підвищити вашу впевненість у ваших мистецьких здібностях, даючи вам можливість прийняти більш обґрунтоване рішення щодо свого майбутнього.

Можливо, ви реєструєтесь, щоб покращити портфоліо мистецтв , доповнити заявку на навчання в університеті або тому, що хочете збагатити своє резюме чи зацікавитись творчим світом.

Наші курси приваблюють молодих студентів, творчих професіоналів та фрілансерів з Великобританії та всього світу з різним віком, досвідом та досвідом.

Наші тритижневі курси відкриті для всіх ентузіастів віком від 13+, 15+ та 18+; верхньої вікової межі немає.

Наші літні курси дають вам можливість:

  • Розвивати нові творчі навички та прийоми
  • Підготуйтесь до курсу мистецтв в університеті
  • Вчіться у творчих експертів
  • Досвід навчання в британському університеті мистецтв
  • Збільште перспективи кар’єрного росту
  • Поділіться ідеями та навичками зі студентами з усього світу
  • Проведіть час в одному з найкращих літніх напрямків Великобританії
  • Отримуйте консультації щодо портфоліо та підтримку подачі заяв до університету
  • Сертифікат учасника AUB

Питання та відповіді

Однак, якщо ваше питання не висвітлено, зв'яжіться з нами за адресою [email protected] або зателефонуйте за номером +44 1202 363831/363823. Ви також можете написати нам по Skype: summercoursesAUB.

Хто може взяти участь у літньому курсі AUB?

Наші літні курси відкриті для всіх творчих ентузіастів

Молодші школярі можуть взяти участь у нашій Літній школі творчих мистецтв , призначеній для творчих творчих ентузіастів віком 14-16 років (червневий курс) та 13-14 років (липневий курс).

Курси залучають студентів, творчих професіоналів та фрілансерів різного віку з Великої Британії та у всьому світі з різним досвідом та досвідом.

Наші літні курси отримують користь від включення такої суміші людей, які можуть вчитися та співпрацювати разом.

Чи існують певні вимоги до вступу на літні курси?

Немає офіційних вимог до вступу на наші літні курси, оскільки ми хочемо, щоб студенти та творчі особи ділилися та навчалися незалежно від їхнього походження чи попереднього досвіду.

Курси дуже практичні та написані для тих, хто дуже зацікавлений у творчості; Ми просто очікуємо, що літні студенти будуть захоплені та готові навчатися як окремі особи, так і як частина команди.

Вам не потрібна попередня кваліфікація, щоб приєднатися до наших курсів.

Якою мовою проходить курс? Чи потрібен мені сертифікат або тест на знання англійської мови або Ielts для участі?

Усі літні курси викладаються англійською мовою.

Офіційних вимог до вступу до англійської мови немає, однак ми рекомендуємо вам володіти середнім рівнем володіння англійською мовою, щоб повною мірою скористатися своїм досвідом на наших літніх курсах і мати можливість спілкуватися з вашим керівником курсу та однокурсниками.

Якщо ви сумніваєтесь, чи достатньо хороша ваша англійська, будь ласка, надішліть нам електронного листа за адресою [email protected] за порадою.

Скільки людей буде на моєму курсі?

Наші курси користуються великою популярністю, однак, щоб переконатися, що ви маєте чудовий досвід навчання та достатньо часу на спілкування з вашим репетитором, ми зберігаємо невеликі розміри наших класів.

Кількість класів змінюватиметься залежно від предмета курсу, однак на літніх курсах, як правило, навчається від 15 до 25 студентів на курс, при цьому ваш керівник курсу, асистент курсу та посли студентів АУБ підтримують вас.

Як забронювати літній курс?

Усі літні курси можна легко забронювати через наш Інтернет -магазин за допомогою дебетової або кредитної картки.

Якщо ви не можете здійснити оплату через Інтернет, ми попросимо вас заповнити форму бронювання, і ми надамо вам реквізити свого банківського рахунку, щоб ви могли оформити банківський переказ (майте на увазі, що при виборі цього способу потрібно буде сплатити додаткові банківські збори). метод).

Надсилайте електронною поштою [email protected] форму бронювання.

Детальніше про бронювання можна дізнатися тут.

Я іноземний студент - чи потрібна мені віза для проходження літніх курсів?

Якщо у вас немає паспорта Великобританії/ЄС/ЄЕЗ, вам знадобиться віза, яка дозволяє вам навчатися тут, щоб пройти один з наших курсів.

Більшість іноземних студентів, які мають намір вивчити короткий літній курс у Великобританії, можуть це зробити за допомогою короткострокової навчальної візи.

Однак ви несете відповідальність визначити, чи потрібно подавати заяву на візу заздалегідь, і надати достатньо часу для отримання візи.

Вам слід надати достатньо часу для отримання будь -якої необхідної візи до відвідування нашого літнього курсу, і університет надасть лист -підтвердження візової підтримки після отримання повної оплати.

Будь ласка, зверніться до веб -сайту уряду Великобританії з питань віз та імміграції для уточнення візових вимог та будь -яких інших підтверджуючих документів, які вам можуть знадобитися.

Усі візи та проїзні документи для підтвердження відповідності перевірятимуть або після прибуття в університетське житло, або в перший день при реєстрації. Якщо у вас немає правильної візи, ми не зможемо дозволити вам приєднатися до курсу, і ви не матимете права на повернення коштів.

Якщо ви подаєте заявку на візу і вам потрібні документи для підтвердження вашої поїздки та курсу для забезпечення вашої візи, зверніть увагу, що листи -підтвердження курсу для оформлення візи будуть видані лише після оплати вартості курсу та будь -якого заброньованого вами проживання. повністю.

За що ще мені доведеться платити?

Наші літні курси повністю включають усі матеріали та ресурси.

Для тих, хто проживає в нашому помешканні, надаються сніданок та обід (понеділок - п’ятниця), тому студентам знадобляться лише додаткові гроші на вечерю та вихідні. Рекомендується брати з собою abit додатково, якщо ви збираєтесь вирушати за покупками за подарунками, особистими покупками, додатковими закусками та заходами у вихідні.

Якщо ви живете в місцевому середовищі або вирішили забронювати лише літній курс та самостійно оформити житло, ви повинні дозволити достатньо коштів на обід та будь -які інші страви, заходи чи особисті покупки.

Що я отримую в кінці курсу?

Після успішного проходження курсу вам видадуть сертифікат учасника AUB.

Ви можете використовувати це для підтвердження твору, який можна додати до свого портфоліо або резюме. Ви також маєте право подати заявку на отримання кредитів домашнього університету для будь -якого навчання, яке ви зараз проводите (наприклад, як студент, який навчається за кордоном в іншому університеті, або студент, який отримує IB для отримання кредитів CAS).

Залежно від літнього курсу, який ви пройшли, ви також матимете можливість взяти з собою роботу, зроблену за ваш час.

Наприклад, студенти гримування матимуть етюдники та набір цифрових відбитків завершених стилів із фотосесій, студенти кіно- та анімації матимуть короткометражні фільми, студенти моди можуть забрати додому свій готовий модний одяг, а також модні фоліо тощо.

Розташування

Розташування
  • Arts University Bournemouth Fern Barrow Road Poole, BH12 5HH, Bournemouth

Запитання