Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Введення

З моменту свого створення в 2005 році, стала національно визнаною АПОЛОН університет економіки охорони здоров'я на дистанційному навчанні (бакалавр, майстер і Курси сертифікат) Спеціалізовані для сектора охорони здоров'я. нагородами університет заснована в бремен належить потужний група Klett, Який також включає Євро-FH належить. молодий університет з нетерпінням очікує численних нагород, таких як "найпопулярніших Fernhochschule" і "заочного навчання в 2014 році". про 400 Бакалавр- і Майстер випускників були прийняті, і продовжує рости. В даний час існує близько 2500 студентів в Fernhochschule надійшов. Освіта для дорослих дуже важливо для нас! Не тільки повні курси пропозиції АПОЛОН Hochschule на людину, але навчальні курси у вигляді нашого Курси сертифікат, Виберіть з дев'яти бакалавр- і магістерські програми а також 31 атестаційні курсиЯкі контролюються трьома різними здібностями. Для отримання більш докладної інформації про наші послуги і процесі подачі заявок, ми надаємо Вам із задоволенням. на АПОЛОН Hochschule Ви можете претендувати до теперішнього часу, і на академічному рівні: доведений поєднання в будь-який час і в будь-якому місці вивчення матеріалів дозволяє почати без школи гнучкого дистанційного вивчення поряд з їх роботою і навіть дослідження. Їх присутність, отже, не як в іншому університети потрібно в кожному курсі, так як у нас є тільки кілька класних занять. Відправною точкою для фундаменту була гостра необхідність в галузі академічних менеджерів охорони здоров'я.

FIBAA акредитовані Університет відкритий для вас центр компетенції для галузі охорони здоров'я, яка характеризується постійною передачі ноу-хау від досліджень з промисловістю. Якість курсів має FIBAA перевірені і підтверджені: Майже всі бакалаври і магістри програми АПОЛОН університету є FIBAA акредитовані. Успішний процес акредитації є доказом якості і показує Ви впевнені, що академічний рівень, професійна значущість і прийняття ринком наведені курси.

Ваш університет як відмінний вибір для освіти дорослих Що ви помилитеся з дослідженням на нічого АПОЛОН Hochschule, ви побачите не тільки державне визнання курсів і затверджуються Федеральним агентством з дистанційного навчання (ZFU), але і численні нагороди: В даний час університет є, за даними порталу FernstudiumCheck.de втретє поспіль популярний Fernhochschule Німеччина. З огляду на ступінь бакалавра управління по догляду за хворими науки був названий в голосуванні по аудиторії Форуму Distance-Learning для «заочного навчання 2014 року". Крім того, в останні роки, сам університет, його студенти і викладачі вже отримав безліч нагород за свої досягнення. Серед Katrin Шерер, який в 2010 році був удостоєний звання "Віддалений студент року» за Industry Forum дистанційного навчання для їх досягнення.

Навесні 2013 року Fernhochschule порадував вас три нагороди: По-перше, вони отримали дослідження приз заочного навчання в номінації «Публікація року» за книгу "дистанційного навчання мультимедіа і мобільних" Андреа Feddersen, який публікується АПОЛОН University Press. По-друге, професор був Вівіан Scherenberg, декан АПОЛОН університету, для «вихователя року» вибрали. Крім того, студенти АПОЛОН університету були удостоєні премії Unikosmos маркетингу.

Таким чином, ми неодноразово підтверджували, що наше дослідження концепція відповідає нашим найбільш працюючих студентів, і ми, як АПОЛОН Hochschule в галузі освіти дорослих на правильному шляху. Наш вибір подій великий, і ми раді, однак, побачити дослідження відповідний для Вас або правого навчального курсу!

Розташування

  • Germany Online

    Germany Online, Німеччина

Запитання