Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Введення

Aeropole" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/37/37618_Crew.jpg" alt="Aeropole" />

Про alt = "Аерополь

alt = "Aeropole - це преміальна академія польотів, заснована в 2010 році. Ми є спеціалістами з підготовки пілотів для технічно прогресивних літальних апаратів. Ми керуємо флотом сучасних алмазів з Гельсінкі-Мальмі, Фінляндія, як наша основна база. Наша затверджена організація з високою кваліфікацією досвідчені інструктори доступні та готові відповідати вашим конкретним потребам, будь то новатор авіації чи пілот авіакомпанії.

Наша мета

Ми в alt = "Aeropole із захопленням надаємо вам відмінну льотну підготовку. Нашою метою є польотна школа номер один у Фінляндії з точки зору якості. Нашою обіцянкою для вас є надання високої якості в обслуговуванні клієнтів, навчанні, обладнанні та персонал.

1. Відмінне обслуговування клієнтів

Ми будемо давати лише обіцянки, які ми можемо дотримати. Це означає точні та чесні угоди про навчання, легко зрозуміти ціни та відкрите спілкування, коли все зміниться. Графіки тренувань підбираються індивідуально під ваші потреби, будь то в звичайний робочий час або ввечері та вихідні дні.

2. Якість навчання

Ми маємо високопедагогічний підхід до навчання. Ми тут не для того, щоб показати свої льотні навички чи досвід, а для того, щоб навчити своїх учнів бути безпечними та впевненими пілотами, незалежно від того, чи є їхні літаючі завдання професійними чи для дозвілля. Ми застосували новий підхід до системи підготовки та якості, якого раніше не бачили в жодній іншій фінській льотній школі. Наші методи навчання є випробуваними системами світового класу, які ми адаптували та вдосконалили для місцевого північного середовища - і вони повністю відповідають та перевищують європейські авіаційні норми.

3. Сучасні літальні апарати

Наші літаки - це найсучасніші, ідеально підходять для навчання і мають надзвичайно хороший досвід безпеки (насправді найкращий в галузі). Ми наважуємося претендувати на управління найновішим та найсучаснішим навчальним флотом Фінляндії у нашій ціновій категорії. . Усім нашим студентам пропонується тренуватися на скляному літаку кабіни, а також ми навчаємо на традиційних інструментах, щоб дати нашим студентам усі необхідні навички.

4. Професійні та талановиті інструктори

Наші інструктори мають сотні, якщо не тисячі годин досвіду роботи в якості інструкторів, а більшість з них мають досвід авіалінії чи чартерного польоту. Вони з нами, тому що вони вважають корисними і захоплені якістю - а не просто відстежувати більше годин польоту. Зважаючи на це, якість інструктажу не покладається на плечі окремих інструкторів, а підтримується нашим методичним підходом до якості в нашій організації та навчанні.

Наше переконання полягає в тому, що єдиний спосіб залишатися на вершині - це визнати той факт, що ми всі в нескінченному шляху навчання - досконалість приходить через наполегливість і постійне вдосконалення. Не дозволяйте цій нашої одержимості заважати вам насолоджуватися тим, що ви збираєтеся відчути з нами: хвилювання та розваги - невіддільна частина польоту, будь ви прагне приватного пілота чи починаєте нову і нагородну кар’єру в авіації. Дозвольте нам безпечно провести цей досвід!

Хто ми?

Ми - професіонали з авіації та бізнесу, які мають додатковий досвід: авіалінії та чартерні пілоти, інструктори з кар'єри, авіабудування, бізнес-менеджери та підприємці. Ми були розчаровані відсутністю льотної школи, по-справжньому зацікавленою у навчанні своїх студентів та обслуговуванні клієнтів, тому ми її заснували. Ми, можливо, не найдешевша школа польотів навколо, але ми, безумовно, прагнемо залишатися найкращими!

Схвалення

  • Сертифікат АТО EASA FI.ATO.2016 - затвердження фінського CAA для всіх курсів відповідно до затвердженої організації підготовки кадрів (АТО) згідно з правилами Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA)
  • Сертифікат АТО EASA DK / ATO / 011 - Датське затвердження CAA для всіх курсів згідно з затвердженою організацією навчання (АТО) згідно з правилами Європейського агентства з авіаційної безпеки (EASA).

Розташування

  • Helsinki

    Helsinki-Malmi Airport Main terminal, 00700, Helsinki

    Запитання