Acudemy

Acudemy

Acudemy

Введення

Простий, ефективний

Acudemy є провайдером навчання, що базується в Центральному Лондоні, який спеціалізується на навчальних курсах, акредитованих на замовлення. Популярні курси, які ми охоплюємо, включають облік

106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Хто ми

Acudemy Ltd є навчальним центром, що базується в центрі Лондона, який спеціалізується на акредитованому та спеціальному навчанні для малих підприємств та приватних осіб.

Створені професійними бухгалтерами та працівниками старшого бізнесу, які бажають підвищити та розширити участь та досягнення людей у галузі, тому стають цінним ресурсом для роботодавців.

Acudemy надає акредитовані та індивідуальні навчальні курси в таких популярних бізнес-категоріях, як бухгалтерський облік і фінанси, продаж, маркетинг та управління проектами. Ми пропонуємо короткотермінові курси, вихідні курси та внутрішній тренінг у нашому Лондонському навчальному центрі або за місцем вашого вибору.

Наше завдання

Завдяки команді, що складається з професіоналів і старших бізнес-підприємців, наша місія полягає в тому, щоб дозволити і заохотити людей у галузі до участі в тренінгах і максимізації своїх досягнень. Безсумнівно цінний ресурс для всіх типів корпорацій, наша назва буде невід'ємно пов'язана з чудовою підготовкою.

Acudemy навчання працює у відповідності з етосом, заснованим на строгих цінностях.

Значення навчання

  • Надання учасникам середовища, яке дозволить їм розвивати свої навички
  • Діяти як каталізатор ефективних партнерських відносин між роботодавцями та працівниками
  • Нагородження відданістю, відданістю та зусиллям шляхом підготовки найкращих у своєму класі
  • Прагнучи виконувати потреби клієнтів і керувати очікуваннями як учнів, так і роботодавців
  • Робота у відповідності з найкращою практикою
  • Святкування успіху інших

Наші навчальні програми розроблені з метою розширення можливостей учнів, що дозволяють їм досягти своїх освітніх та кар'єрних цілей. Ми будуємо яскраве майбутнє, допомагаючи учасникам володіти навичками досягнення унікального поєднання переваг для себе та свого роботодавця.

106226_pexels-photo-1153213.jpeg

Чому б вибирати нас

Починаючи з 2013 року, Acudemy Training надає акредитовану та спеціальну підготовку за спеціальностями, такими як бухгалтерський облік та фінанси, лідерство та управління. Ось три дрібниці, які роблять тренування з особливим Acudemy .

Досягнення цілей кар'єри

Наш сервіс спеціально розроблений для того, щоб дозволити людям досягти своїх освітніх і кар'єрних цілей, використовуючи наш практичний підхід до навчання, який побудований таким чином, щоб заохочувати учасників до подальшого розвитку своїх теоретичних знань через практичне застосування.

Ідеально підходить для тих, хто прагне до саморозвитку.

Гнучка

Наша увага зосереджена на забезпеченні гнучких варіантів навчання в менших групах, що забезпечує максимальну взаємодію та участь кандидатів. Ми також витрачаємо час на моніторинг наших витрат, оскільки однією з наших сильних сторін є забезпечення того, щоб наші курси були доступними для всіх кандидатів, які керуються кар'єрою, незалежно від їхнього рівня знань або досвіду.

Виняткова підтримка

Наша досвідчена команда завжди під рукою, щоб допомогти. Наші виняткові рівні підтримки та керівництва означають, що коли вам потрібна порада чи заохочення, ми будемо тут же поруч. Якщо ви хочете покращити свої кар'єрні перспективи, отримати цю підтримку, повернутися до роботи або просто виділитися з натовпу, Acudemy може допомогти вам, як ніхто інший.

106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Розташування

Розташування
  • Acu Empire House, Grays Inn Road,225, WC1X 8RH, London

Запитання