© TESS
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

Введення

Про École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab, Мумбаї - французький навчальний інститут графічного дизайну та візуального спілкування. Його створили у 2011 році Патрік Фелікс, Клемент Дерок та Фредерік Лаланд. Бачення цих ветеранів галузі - побудувати культуру, а не лише школу. Культура, де творчі розуми отримують свободу впроваджувати інновації, створювати та ставати частиною дизайнерської революції.

Сьогодні вивчені фахівці з усіх галузей усвідомлюють роль дизайну в майбутньому. Технології та дизайн разом ведуть світ через його наймонументальнішу трансформацію, і ви можете бути частиною цього руху.

Не хочеш просто думати, робити, ламати і ще раз думати? На сайті intuit.lab найбільше значення мають ваша цікавість, ваша енергія та пристрасть до творчості. Отже, заходьте і досліджуйте глибоке творче мислення з натхненними художниками та дизайнерами з усього світу.

Приєднуйтесь до нас, щоб стати частиною світової ліги дизайну і знайти своє місце в ньому.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Дизайн в Індії

Теорія та практичне навчання поєднуються для стимулюючого навчального досвіду.

Індія історично була синонімом мистецтва. Проте докази естетичного дотику в індійському оточенні з кожним днем слабшають. Жити красою - це звичка, яку потрібно прищеплювати з раннього віку. Тільки коли питання доброго смаку сприйматиметься серйозно, економічний та соціальний розвиток в Індії може відбутися прекрасно.

Але коли ми говоримо про зміни, жоден інший час не був кращим за даний момент. Створення вищої французької школи дизайну, école intuit.lab в Мумбаї - це крок у напрямку помітного вдосконалення, необхідного в галузі освіти, пов'язаної з графічним дизайном, мистецтвом та рекламою.

Хоча співпраця Франції та Індії створює культурну потужність, важливо, щоб Індія дивилася на Францію як на країну, яку варто наслідувати, якщо справа стосується гордості за власну спадщину, мистецтво та культуру - мислення, що відображається у французькому сучасному дизайні.

Ecole intuit.lab досягла успіху, включивши професійну експозицію в академічну навчальну програму - настільки потрібну посаду, яка до цього часу була вакантною, в середовищі дизайну та мистецької освіти в Індії.

Ось з нетерпінням чекаємо на нову хвилю дизайнерської освіти.

Промисловість готова

Маючи освіту в галузі дизайну, цифрових технологій та творчості, ми перетворюємо студентів на тих професіоналів, яким потрібна галузь.

З процвітаючим ринком та зростанням багатства Індія - це ідеальне середовище для процвітання брендів та продуктів. Отримані в результаті маркетингу, брендингу та комунікації є одними з найбагатших у світі та забезпечують ідеальну обстановку для професіоналів з дизайну.

Зі збільшенням впливу цифрових платформ у нашому житті в Індії з’явилася популярна цифрова культура. Це означає, що цифровий носій відкриває цілу гаму захоплюючих напрямків для дизайнерів. Ось чому ми навчаємо наших студентів бути кмітливими та досвідченими в цифровому дизайні та мисленні.

Ecole intuit.lab розуміє потенціал індійського ринку і прагне створити студентів, готових до галузі, щоб задовольнити величезні потреби ринку. Ми досягаємо цього, вкладаючи в академічну навчальну програму студентів реального життя, професійного впливу. Завдяки вибору професійних факультетів, щотижневих та щомісячних семінарів, програм обміну, а також місцевих та міжнародних стажувань, intuit.lab гарантує, що кожен студент, який виїжджає з нашого кампусу, готовий до професійного світу.

Цей талант, готовий до галузі, - це те, що встановлює голову та плечі еколе інтуїт.лаб перед іншими інститутами.

Творчий інтелект

Навчитися використовувати свої таланти

Творчий інтелект лежить в основі нашого навчання. Це спільні знання, якими користуються молоді творчі люди, щоб стати дизайнерами чи арт-директорами.

Головне завдання дизайнера - навчитися розумно використовувати свою творчу енергію; каналізувати та керувати ним. Пристосовуючись до подолання питань, спираючись на особисту культуру та знання та мудрий вибір, знаходити привабливі, конкретні та проникливі рішення.

Творчий інтелект - це ставлення та виділяє тих, хто є фахівцями у своїй галузі та знає, як зробити свій внесок у найкращі здібності. Окрім простого ноу-хау, це означає прийняття оригінального та відповідного підходу. Важливо, щоб було знайдено правильне зображення, на додаток до привабливого зображення. Під правильним зображенням ми маємо на увазі «візуальну постановку, яка має сенс», яка черпає свою силу з відображення в заданому контексті, певного бачення чи навіть відповідно до певних етичних принципів. Проїзд / Відкидання

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Академічний та професійний підхід до освіти

« École Intuit.Lab - школа дизайну, яка прагне подолати розрив між теоретичним, академічним навчанням та практичним, професійним застосуванням»

Навчальна програма постійно розвивається для того, щоб не відставати від зміни технології, нових стартапів та створити інноваційний досвід у дизайні.

Лабораторія Intuit прагне створити середовище, яке піддається зосередженому розумінню дизайну завдяки:

 • Численні реальні завдання з взаємодією з клієнтами, дослідженнями та стратегією
 • Спритність і пристосованість в русі з часом

Коледж людської шкали

Завдяки людському розміру, школа intuit.lab - це теплий інститут, який пропонує інтуїтам-лабіянцям індивідуальне рішення з залученими вчителями та адміністраторами.

Для студентів, école intuit.lab - це більше, ніж коледж: це місце виконання, творчої емуляції, збагачення діалогів з професіоналами. Місце зустрічі, де кипить життя.

Окрім курсів високого рівня, створюються міцні дружні стосунки, які підтримуються командною роботою, що підживлюється активним життям та реальним світом. Ці моменти створення групи дорогоцінні. Вони додають до уроків справжню згуртованість команди та їжу для думки обміну. Дух école intuit.lab - творчий, пригодний і відкритий для світу.

Ласкаво просимо до наших 3 кампусів

Intuit.lab Мумбаї

Дослідіть свою творчість у місті, яке надихне вас. Сядьте біля моря або пройдіться історичними провулками. Місто кипить з талантом, як і наш кампус, розташований у Прабхадеві, в центрі міста Мумбаї. У кампусі є загальносвітові легенди дизайну та реклами, які часто відвідують його, взаємодіючи зі студентами та навчаючи їх про професійний світ.

Студенти також мають можливість дізнатися у глобального рекламного маестро Раві Дешпанде, засновника нашого кампусу в Мумбаї. А також побачити його в дії в його динамічному інтегрованому рекламному агентстві Whyness Worldwide, розміщеному поруч із нашим кампусом.

Intuit.lab Париж

Наш перший кампус по всьому світу, intuit.lab, Париж, - мрія будь-якого починаючого дизайнера.

У школі є викладацький колектив з викладачами та професіоналами, яким аплодує рекламний світ. Студенти, які навчаються у французькій столиці, живуть у динамічному та полікультурному середовищі. Вони користуються надзвичайним культурним потенціалом міста, до якого легко дістатися зі школи через центральне розташування.

Додатковою перевагою є доступ до неперевершеного пулу робочих місць у найбільш затребуваному творчому місті.

Intuit.lab Екс-ан-Прованс

Школа intuit.lab в Екс-ан-Провансі дозволяє учням отримати вигоду з неперевершеного навчання та збагачення життєвого досвіду в повноцінному місті. Кампус зосереджується на академічних вимогах світу сучасного мистецтва та будує методи підготовки студентів до нього.

Команда складається з викладачів та професіоналів, які розуміють реальні проблеми галузі та допомагають студентам будувати міцні стосунки в регіоні та за кордоном.

Розташування

 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

  Запитання