Keystone logo
Іспанія

Дослідження Академічний курс в Іспанія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  416
 • Частка комунальних послуг

  42
 • Підписка на Інтернет

  33
 • Місцевий транспорт

  34

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  8
 • Пінта місцевого пива

  3

Вимоги щодо візи

Для студентів за межами ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії, які бажають взяти участь у студентському обміні, провести дослідження чи навчання або працювати як неоплачуваний стажер чи волонтер в Іспанії більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (тип D)

Ціна та валюта

EUR 160

Ціни на студентську візу до Іспанії становлять близько 160 євро. Плата за подачу візи може бути змінена в будь-який час.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії студентська віза не потрібна незалежно від тривалості їхнього перебування в Іспанії. Студентам із ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії не потрібна віза, щоб жити в Іспанії, але їм доведеться зареєструватися в місцевих органах влади та отримати посвідку на проживання.

Громадянам усіх інших країн потрібна студентська віза, якщо вони планують залишитися та навчатися в Іспанії більше 90 днів. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу в визнаний навчальний заклад в Іспанії.

Де можна подати заявку?

Консульство або посольство Іспанії

Ви можете подати заяву на отримання візи для навчання в консульстві або посольстві Іспанії у вашій країні.

Веб-сайт:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Як оформити заявку?

Перш ніж ви зможете подати заявку на візу для навчання, ви повинні знайти курс або програму в офіційно визнаному закладі в Іспанії. Після цього вам потрібно буде отримати офіційне підтвердження від організації, у якому вказано, що вас прийнято на курс або програму, у формі сертифіката або листа про прийняття. Отримавши це, ви можете зв’язатися з посольством або консульством Іспанії у своїй країні та подати заявку на отримання студентської візи.

Конкретні вимоги можуть відрізнятися від консульства до консульства, але загалом вам потрібно буде пред’явити свій паспорт, а також таке:

 • деталі навчання, тренінгів або досліджень, які ви будете проводити в Іспанії, включаючи години навчання на тиждень (принаймні 20);
 • підтвердження наявності медичної страховки;
 • медичну довідку про відсутність у вас захворювань, які вимагали б перебування на карантині;
 • підтвердження того, що у вас є кошти, щоб утримувати вас протягом усього періоду вашого перебування в Іспанії (наприклад, дані про стипендію, іспанський банк, який показує достатні кошти, або лист від батьків/опікунів про повну фінансову відповідальність);
 • інформація про те, де ви будете жити;
 • довідка про судимість, видана за останні п'ять років відповідними органами у вашій країні.

Якщо ви перебуваєте в Іспанії більше ніж на шість місяців для навчання, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання протягом 30 днів після в’їзду в Іспанію. Ви подаєте заяву на це в місцеве управління у справах іноземців (Oficina de Extranjeros) або поліцейську дільницю. Картка дійсна протягом року, і ви можете оновлювати її щороку протягом п’яти років, поки ви продовжуєте навчання.

Коли слід подавати заявку?

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи за два-три місяці до того, як ви збираєтеся поїхати до Іспанії, щоб мати час для розгляду вашої заявки.

Як правило, студентська віза в Іспанію видається на весь термін навчання. Ви можете продовжити студентську візу, щоб продовжити навчання або почати новий курс навчання в Іспанії. Не намагайтеся подати заявку на студентську візу більш ніж за чотири місяці або менше ніж за 7 тижнів до дати від'їзду, інакше заявку не буде прийнято.

Якщо ваше навчання в Іспанії триває більше шести місяців, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання на один рік. Студентський дозвіл на проживання потрібно продовжувати щороку.

Час обробки

Можливості роботи

Іспанський вид на проживання дає вам право працювати неповний робочий день або на тимчасовій посаді, якщо ви не використовуєте гроші, які заробляєте, щоб підтримувати себе під час перебування в Іспанії. Вам дозволяється працювати до 20 годин на тиждень під час навчання, якщо це не заважає навчанню. Компанія, яка наймає вас, повинна буде отримати для вас дозвіл на роботу в Управлінні у справах іноземців. Ваш трудовий договір не може перевищувати термін дії візи для навчання.

Якщо ви збираєтеся проходити стажування в рамках курсу, для якого ви отримали дозвіл на проживання, вам не потрібен дозвіл на роботу.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось деякі з причин, чому може бути відмовлено у студентській візі до Іспанії:

 • Минулі або поточні кримінальні дії
 • Недостатнє пояснення мети та обставин запланованого перебування
 • Недостатні засоби до існування
 • Недійсне туристичне страхування
 • Відсутність підтвердження проживання
 • Несприятлива ситуація з шенгенською візою – недотримання попередніх обмежень щодо шенгенської візи (тобто перевищення терміну перебування в шенгенській зоні, невиконання представленого маршруту подорожі – через пропуск перебування переважно в головній країні призначення в шенгенській зоні тощо).