Keystone logo
Ірландія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Ірландія 2024

Кількість установ: 19
  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • North City, Ірландія

  Dublin Cultural Institute Limited прагне забезпечити якісні курси англійської мови для студентів у доброзичливому та привітному середовищі. Ми прагнемо допомогти студентам досягти своїх освітніх та кар’єрних цілей та підтримати наших студентів під час перебування в Ірландії.

  • Dublin Docklands, Ірландія

  The Institute of Banking (IOB) - це професійна мережа з 33 600 членів, які працюють у секторі банківських та міжнародних фінансових послуг. IOB - визнаний коледж Університетського коледжу Дубліна (UCD). Це центр передового досвіду з надання спеціалізованої освіти та навчання впродовж життя сектору фінансових послуг із програмами для членів на кожному етапі їхньої кар’єри.

  • Thomas Street, Ірландія

  Liffey College - це приватний навчальний заклад, розташований в історичному та культурному районі Свободи Дубліна. Ми знаходимося в декількох кроках від сховища Гіннеса, собору Кріст-Черч, Дублінського замку, Темпл-бару та Графтон-стріт. Поряд є безліч кафе, ресторанів та інших зручностей.

  • Cork, Ірландія

  Координаційна рада з питань освіти та навчання (CETB) була сформована в 2013 році шляхом інтеграції VEC міст та районів Корка в Корку, а в січні 2014 року те, що проводилося Фасом у Корку, було підпорядковано ETK Корку. Вперше подальша освіта та навчання (FET) стали частиною єдиної цілісної, інтегрованої структури.

  • Blackrock, Ірландія

  Ласкаво просимо до Blackrock Further Education Institute Блекрока (BFEI), який розташований у селищі Блекрок, Ко. Дублін - колишній Старший коледж Дана Лаогера (SCD), коледж переїхав з Дуна Лаоґера в червні 2014 року та отримав назву Blackrock Further Education Institute .

  • Dublin, Ірландія

  Незалежно від того, чи хочете ви перейти безпосередньо на роботу чи перейти на третій рівень, Dun Laoghaire Further Education Institute вітає вас на наступному етапі розвитку вашої кар’єри. Ми пропонуємо чудові тренінги з багатьох аспектів медіа та звуку, охорони здоров’я та спорту, дизайну, стійкої енергетики, обчислювальної техніки та мистецтва та гуманітарних наук.

  • Cashel, Ірландія

  Ми пропонуємо якісне навчання з кінезіології та виробляємо ефективних, компетентних фахівців, щоб задовольнити зростаючий попит на додаткові методи лікування сьогодні. Наші випускники допомагають людям по всій Ірландії та в усьому світі.

  • Tipperstown, Ірландія

  Інститут маркетингу є професійним органом для маркетингових працівників Ірландії. Він існує “для того, щоб маркетологи могли створювати чудові бренди та велику кар’єру”. Це робиться шляхом обміну передовою практикою, ідеями та експертним змістом, створення спільноти маркетологів та надання допомоги маркетологам у прогресуванні кар’єри.

  • Naas, Ірландія

  Irish Institute of Training & Development , заснований у 1969 році, є неприбутковою професійною організацією, що представляє членів, які займаються питаннями навчання та розвитку людських ресурсів в Ірландії. Наші 2000+ членів працюють у бізнесі, промисловості, консалтингових, добровільних, громадських, освітніх та державних сферах.

  • Kildare, Ірландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Coolock, Ірландія

  Коледж додаткової освіти імені Coláiste Dhúlaigh (CDCFE) пропонує курси після закінчення навчання (PLC) на рівнях 5 та 6 QQI та на вищому національному дипломі з широкого кола дисциплін.

  • Mountjoy, Ірландія

  Тут, у міжконфесійному біблійному коледжі, досконалість у біблійній освіті та розвитку лідерських якостей є основою нашого життя. Ми є міжконфесійним біблійним коледжем і вже більше тридцяти років прагнемо служити церкві в Ірландії.

  • County Dublin, Ірландія

  В The Institute Of Education немає обмежень щодо вибору предмета. Маючи 26 предметів, студенти мають можливість вибирати комбінацію предметів для сертифікату про відпустку, яка найкраще відповідає їх сильним сторонам, інтересам та майбутнім прагненням.

  • Dublin, Ірландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...