Україна

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Україна 2023

Кількість установ: 16
  • Moscow, Росія
  • Nizhny Novgorod, Росія
  • + 4 Більше

  Євразійська школа управління та управління (EMAS Business School) є однією з провідних бізнес-шкіл, експертом зі стратегічного менеджменту та програм МВА в Європі, Росії та країнах СНД.

  • Kharkiv, Україна

  Україна - одна з небагатьох країн у світі, де розробляється та виробляється авіаційна та космічна техніка, а також готуються кваліфіковані фахівці для цієї галузі. National Aerospace University «Харківський авіаційний інститут» - провідний навчальний заклад у системі народної освіти України, який випускає фахівців у цій галузі. Харківський авіаційний інститут був заснований у 1930 році і спочатку мав два факультети - авіаційний та двигуновий. На момент заснування в KHAI працювало лише 12 викладачів та 69 студентів. Розвиток інституту відбувався надзвичайно швидко. Вже в 1932 році з шасі HAI-1 злетів перший пасажирський літак в Європі, розроблений викладачами та аспірантами HAI. Літаки та планери, створені в стінах інституту, встановили світові рекорди.

  • Kyiv, Україна

  Ласкаво просимо до найбільшого в Україні вищого навчального закладу фізичного виховання та спорту. Ми чекаємо на Вас!

  • Lviv, Україна

  Lviv Polytechnic National University -найстаріший вищий технічний навчальний заклад в Україні та Східній Європі, заснований у 1816 році як Імператорсько-Королівська реальна школа. Університет складається з 16 інститутів, 114 кафедр, окремих навчальних закладів, громадських організацій та загальних підрозділів.

  • Dnipro, Україна

  Університет по праву пишається цілою плеядою видатних науковців - академіків та членів -кореспондентів національних академій наук України та інших країн, професорів, які своїми оригінальними ідеями та дослідженнями збагатили потенціал вітчизняної науки, здобули національне та міжнародне визнання. Серед них - Г. В. Курдюмов, В. І. Данилов, І. Є. Огієвецький, С. М. Нікольський, Д. О. Свиренко, О. М. Діннік, Л. В. Пісаржевський, Д. І. Яворницький, В. С. Будник, Т. Ф. Герасюта, В. І. Моссаковський, О. Л. Белгард, А. П. Травлєєв, І. Ф. Ковальова, В. П. Моторний та багато інших . Завдяки зусиллям провідних вчених та всього викладацького складу університету відомі наукові школи в галузі математики, механіки, радіофізики та радіоелектроніки, ракетно-космічної техніки, нейрокібернетики, біотехнологій, неорганічної хімії, історіографії, історіографії створено і успішно розвивається. , Германістика, літературознавство та лінгвістика тощо. Фундаментальні дослідження класичного ДНУ є багатопрофільними, що робить університет відмінним від інших безкоштовних навчальних закладів регіону. Досягнення вчених університету відзначені численними державними та галузевими нагородами, преміями, грантами зарубіжних наукових та навчальних закладів.

  • Kyiv, Україна

  Одним з основних напрямків діяльності Kyiv International University ( KyIU ) є розвиток усіх видів міжнародного співробітництва, його інтеграція до міжнародного співтовариства університетів у рамках Болонського процесу та європейська інтеграція.

  • Kyiv, Україна

  Міжнародний інститут бізнесу (Міжнародний центр приватизації, інвестицій та управління, ICPIM) заснований відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України як некомерційний, незалежний навчальний та навчальний заклад Українською академією державного управління при Президентові та Центральному Європейський університетський фонд.

  • Kamianske, Україна

  Dnieprodzerzhinsk State Technical University сьогодні має 6 факультетів, 33 кафедри, 2 коледжі, 1 технікум, обласний навчально-науковий виробничий комплекс "Прометей", 7 навчально-лабораторних корпусів, три гуртожитки, бібліотеку до мільйона примірників та зали електронних інформація, вдосконалена інформаційна мережа з доступом до Інтернету, освітній телевізійний центр, редакційно-видавничий відділ, медичний центр, оздоровчий центр на березі річки Оріль, спортивні та їдальні приміщення, потужне технічне обслуговування.

  • Sumy, Україна

  Sumy State University розташований у місті Суми на північному сході України. SumDU - провідний університет класичного типу. В даний час університет обслуговує близько 13500 студентів, які здобувають ступінь бакалавра та магістра за 55 спеціальностями та 23 галузями знань. Близько 1650 іноземних студентів представляють близько 50 країн світу.

  • Uzhhorod, Україна

  Uzhhorod National University ( UzhNU ) - один із найбільших державних університетів України. Сьогодні університет складається з Українсько-Угорського навчально-наукового інституту, Природничо-гуманітарного коледжу та 20 факультетів.

  • Kyiv, Україна

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kyiv, Україна

  Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського є одним із найбільших навчальних закладів Європи. Тут навчається 25 тис. студентів, аспірантів; докторантури, а також іноземний студент із країн ближнього та далекого зарубіжжя.

  • Ivano-Frankivsk, Україна

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lviv, Україна

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Poltava, Україна

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...