Keystone logo
Сполучені Арабські Емірати

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Сполучені Арабські Емірати 2024

Кількість установ: 23
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Чеська Республіка
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 2 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Casablanca, Марокко
  • Brussels, Бельгія
  • + 1 Більше

  Наша місія - сприяти розвитку ісламських фінансів шляхом поширення передового досвіду, стимулювання інновацій та просування ініціативи. Ми втручаємось у науково-дослідницьку роботу, публікації, створення мережевих платформ та навчання.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Доступні бізнес-програми для учнів, які здобувають університетську кваліфікацію. Незалежно від того, чи прагнете Ви вдосконалити свої навички, вдосконалити свою команду чи здобути професійну освіту, навчальні Pathways MAK Institute можуть надати Вам усе необхідне.

  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати

  Заснована в 1997 році, EPTI, є одним з провідних приватних інститутів ОАЕ з урахуванням нових розробок у світі навчання та технологій, вона розміщена в шикарному та прекрасному районі Шарджі, має просторі лекційні зали, добре побудовану бібліотеку, сучасну комп'ютерну лабораторію з цілодобовим Інтернетом, крім того, що має команду кваліфікованих та досвідчених викладачів із різних національностей.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Atlas Educational Institute - один із найвідоміших навчальних закладів, створений у 1998 році, головним баченням та місією якого є надання якісної освіти та підготовки як для громадян, так і для емігрантів у різноманітних навчальних закладах з різних дисциплін з використанням традиційних, а також інноваційні навчальні методики, засновані на сучасних інформаційних технологіях, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти та молоді Дубая, Об’єднані Арабські Емірати.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Штаб-квартира в Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, Abu Dhabi Ports - це компанія, яка володіє, управляє та експлуатує 11 портів та терміналів в ОАЕ та Гвінеї.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Polyskills Institute проводить навчання світового класу в галузі мовної підготовки та підготовки вчителів. Polyskills зосереджується на місцевих вимогах та галузевих вимогах, одночасно оновлюючи найновіші технологічні досягнення та методології навчання.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Abu Dhabi Vocational Education And Training Institute (ADVETI) був створений в 2007 році і має сім (7) організацій: Інститут науки і техніки Аль-Джазіра в Абу-Дабі, Інститут науки і техніки Аль-Джахелі в Аль-Айн, Інститут науки і техніки Байнуна у Західному регіоні, Інститут логістики та прикладних технологій Аль-Риф в Ель-Шахамі, Науково-технологічний інститут Шарджі в Шарджі, Середні технічні школи (STS) та Центр розвитку професійної освіти (VEDC).

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

  Ласкаво просимо на веб-сайт Політехніки Абу-Дабі. ADPoly - урядова організація, якою керує Інститут прикладних технологій. ADPoly - це нове захоплююче підприємство, яке приносить міжнародно визнаний Прикладний бакалавр / Вищі дипломи просунутої кар’єри та спеціальностей у співпраці з різними партнерами та талановитою командою адміністраторів та інструкторів.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Ми запрошуємо вас переглянути наш винятковий асортимент освітніх пропозицій, що варіюються від нашої ексклюзивної підготовки до сертифікації - до коротших цілеспрямованих програм навколо вибраних тем. Ознайомившись із нашим веб-сайтом, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами, щоб визначити шляхи співпраці для досягнення наших спільних цілей.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Точка знань - це провідний навчальний інститут в Дубаї, ОАЕ. Ми розширюємо можливості студентів, надаючи їм надзвичайну підготовку та досвід, щоб зробити їх галузевими.

  • Al Nahda, Сполучені Арабські Емірати

  Еміратський коледж з управління та інформаційних технологій (ECMIT) - це вищий навчальний заклад, який спочатку був створений та ліцензований Міністерством освіти ОАЕ у 1998 році як Центр управління та інформаційних технологій Еміратів. У 2004 році центр був перейменований на Emirates College For Management And Information Technology , і було розроблено набір з п'яти цілей, спрямованих на місію, яка полягала у формуванні майбутнього курсу коледжу.

  • Al Ain, Сполучені Арабські Емірати

  Syscoms Information Technology Institute - це різноманітне підприємство LULU Group, яке здійснює різноманітну ділову діяльність по всьому світу і базується в Абу-Дабі. Добре відомий в регіоні інститут якісної освіти з 1990 року, Інститут Сискома в даний час пропонує короткі курси з інформаційних технологій, ділового адміністрування, м’яких навичок та мови.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Інститут розвитку науки та комп’ютерів, відомий як “DISC” - це навчальний центр, розташований у центрі Дубая, Об’єднані Арабські Емірати. Протягом десятиліть ми довели чудовий рівень прибутковості та темпи зростання щодо кількості делегатів, які навчаються в ОАЕ та за межами країни. Наші конкурентні переваги разом із новими тренувальними методами ставлять DISC на перше місце у навчальних послугах.