Keystone logo
Саудівська Аравія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Саудівська Аравія 2024

Кількість установ: 9
  • Ayn Ibn Fuhayd, Саудівська Аравія

  Завдяки потужній програмі дипломів та спеціальних курсів, що поєднують теорію та практику, Josoor з моменту свого створення запропонував рішення для навчання та навчання для понад 4000 учасників, надавши їм навички та досвід для управління проектами та організаціями у спортивній індустрії та забезпечення світового класу , гучні спортивні та розважальні заходи.

  • Buraydah, Саудівська Аравія

  Це один з адміністративних районів Саудівської Аравії, а головним офісом є місто Бурайда. Кассім відомий великою кількістю підземних вод, і він забезпечує Королівство Саудівська Аравія найкращими видами фініків та овочів. Ключові міста регіону: Бурайда, найбільше місто, Онайза, Мазніб, Букейрія, Бадаєя, Алмазніб, Алхабра, Ер-Ріяд Алхабра, Аляся, Оклат Алсукур, Дарія, Оюн Альджава та інші.

  • Taif, Саудівська Аравія

  В даний час головний кампус Taif University знаходиться в Аль-Хавії, губернаторство Таїф, емірат Мекка, західний регіон Саудівської Аравії, на східних схилах гір Сарават на висоті 1700 м над рівнем моря на південному заході Аравії. Півострів. TU також має три філіальні містечка в муніципалітеті Таїф: філія Тараба (приблизно 150 км від Таїфу), філія Хурма (приблизно 200 км від Таїфу) та філія Ранья (350 км від Таїфу).

  • Jeddah, Саудівська Аравія

  Ми прагнемо досягти інституційної досконалості шляхом побудови стійких стратегічних партнерських відносин для просування розвитку освітнього процесу та спеціалізованих прикладних практик.

  • Abha, Саудівська Аравія

  Шановний потенційний клієнт, ми хотіли б скористатися цією можливістю, щоб коротко представитись. HIPIT (Вищий інститут паперових та промислових технологій) - це некомерційний навчально-технічний інститут, який пропонує дворічну дипломну програму для новоспечених саудівців. HIPIT є ліцензованою відповідно до TVTC (№ 210412). Наш Інститут прагне надавати якісну освіту та найкращих слухачів у галузі техніки, яких вимагають найкращі компанії в KSA. HIPIT вірять у вигідні та приємні довгострокові стосунки з нашими студентами, клієнтами та працівниками.

  • Rabigh, Саудівська Аравія

  Наше бачення: бути найкращим постачальником послуг у розвитку ефективних талантів у галузі водних та енергетичних технологій.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Aviation Australia Riyadh College ( AARC ) - спільне підприємство між Aviation Australia та Shamal Investments в Саудівській Аравії.

  • Al Bukayriyah, Саудівська Аравія

  Окрім того, що коледжі Сулеймана Аль-Раджхі є єдиним у своєму роді навчальним закладом, який має унікальний доступ до освітніх ресурсів у галузі охорони здоров’я у всьому світі, наш університет також виділяється міжнародним вибором курсів, унікальними навчальними курсами, останньою навчальною програмою, можливістю переходу до Маастрихтського університету на будь-якому етапі.

  • Amman, Йорданія
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...