Польща

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Польща 2023

Кількість установ: 137
  • Warsaw, Польща

  University of Economics and Human Sciences у Варшаві – новий вимір освіти. University of Economics and Human Sciences у Варшаві – це університет нових можливостей. Наш сучасний кампус, розташований у самому центрі Варшави, пропонує студентам простір, де вони можуть розвивати свою творчість, будувати кар’єру та брати участь у різноманітних проектах.​

  • Pomorska, Польща

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) – це навчальна та консалтингова фірма, яка спеціалізується на навчанні, підтримці та проектах розвитку для управлінського персоналу та працівників великих і середніх вітчизняних та іноземних компаній.

  • Dabrowa Gornicza, Польща

  Університет WSB не лише встановлює стандарти освіти на польському ринку, але й зміцнив свої позиції на зовнішніх ринках, ставши сильним інституційним партнером у сфері освіти та досліджень. Це підтверджується високим 2-м місцем університету в рейтингу інтернаціоналізації в Польщі. Університет WSB був і залишається в авангарді приватних університетів Польщі протягом багатьох років. Можливість проведення частини навчання за кордоном, закордонне стажування, програми, що дозволяють отримати два дипломи одночасно – польського та іноземного, участь у багатьох міжнародних проектах – це лише деякі з багатьох можливостей, які ми пропонуємо нашим студентам.

  • Gdańsk, Польща

  Gdansk University of Physical Education and Sport – єдиний спортивний університет у Померанії, де теоретичні та практичні заняття проводять як визнані вчені та висококваліфіковані спеціалісти за напрямами, що стосуються окремих напрямів навчання, так і тренери олімпійських та національних збірних та видатні спортсменів. Дидактична пропозиція Gdansk University of Physical Education and Sport сучасна, широка та різноманітна. У рамках напряму навчання студент може вибрати спеціалізацію з широкого спектру спеціальностей, призначених для задоволення потреб ринку праці та доповнити її іншими спеціалізаціями, які пропонує університет.

  • Bialystok, Польща

  Білостоцький медичний університет – це сучасний державний університет, який швидко розвивається, місія якого – забезпечити найкращу освіту для професійного, відповідального, передового медичного персоналу; проводити наукові дослідження на найсучаснішому світовому рівні; впроваджувати інноваційні рішення у співпраці з постачальниками медичних послуг та реагувати на соціальні потреби.

  • Wrocław, Польща

  Вроцлавський науково-технічний університет був створений у 1945 р., Головним чином внаслідок залучення викладачів нині вже не діючого Львівського технічного університету та Львівського університету Яна Казимира, які пристосували зруйновані будівлі Німецької технологічної школи - Technische Hochschule.

  • Gdańsk, Польща

  Гданський технологічний університет (польська назва: Politechnika Gdańska) - один із найстаріших університетів Польщі та найбільший технічний університет Північної Польщі. Вона була створена в 1904 році і з тих пір навчає інженерів світового класу в різних галузях науки і техніки. Розташований у Гданську - місті з тисячолітньою традицією та воротами до польської прибережної лінії - це ідеальне місце для навчання та насолоди студентським життям.

  • Stockholm, Швеція
  • Boden, Швеція
  • + 3 Більше

  Сертифікована школа новачків і найвища школа з розробки ігор.

  • Gdańsk, Польща

  Гданський технологічний університет (польська назва: Politechnika Gdańska) — один із найстаріших університетів Польщі та найбільший технічний університет Північної Польщі. Він був заснований у 1904 році і з тих пір навчає інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки. Розташований у Гданську – місті з тисячолітніми традиціями та воротами до польського узбережжя – це ідеальне місце для навчання та насолоди студентським життям.

  • Olsztyn, Польща

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) був заснований 1 вересня 1999 року. Заклад був об'єднаний трьома вищими навчальними закладами в Ольштині: Академією сільського господарства та технологій, Вищою педагогічною школою та Вармінським теологічним інститутом. Місією University of Warmia and Mazury in Olsztyn є проведення різноманітних заходів з метою навчання висококваліфікованих випускників та наукових кадрів, проведення наукових досліджень, що відповідають потребам економіки регіону та збагаченню національної культури.

  • Wrocław, Польща

  The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw пропонує першокласну освіту з мистецтва та дизайну на трьох рівнях — бакалавр, магістр і доктор філософії. Ми є державним університетом і навчаємо студентів на денній та заочній формах навчання на чотирьох факультетах: факультеті живопису та скульптури, факультеті внутрішньої архітектури та дизайну, факультеті кераміки та скла та факультеті графіки та медіа-мистецтва.

  • Warsaw, Польща

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jelenia Góra, Польща
  • Świerzawa, Польща

  ff

  • Gliwice, Польща

  Ласкаво просимо до Silesian University Of Technology (SUT), місця, яке, без сумніву, виховує успішних людей. SUT входить до престижної групи з 10 польських університетів, переможців конкурсу "Ініціатива досконалості-дослідницький університет", організованого Міністерством науки та вищої освіти.

  • Warsaw, Польща

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...