Keystone logo
Оман

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Оман 2024

Кількість установ: 8
  • Muscat, Оман

  - Національний інститут гостинності - є провідним постачальником якісного професійного навчання для підприємств готельного господарства, громадського харчування та подорожей у регіоні Перської затоки. Розташований в Маскаті, Оман, працює з чітким наміром забезпечити максимально повне та професійне навчання.

  • Muscat, Оман

  MGi - Modern Gulf Institute - пропонує програми та семінари-тренінги для бізнесу, професійного розвитку, управління та управління м’якими навичками, а також курси, спрямовані на допомогу студентам вдосконалити свою англійську мову, IELTS та навички роботи на комп’ютері для особистого та професійного розвитку. Ми пропонуємо консультаційні та тренерські рішення.

  • Al Azaiba South, Оман

  Інститут менеджменту та технологій Pioneer є провідним тренінгом GCC, який знаходиться в Маскаті, Оман. Ми пропонуємо цілий ряд навчальних програм у галузі інформаційних технологій, технологій баз даних, управління проектами, програмних навичок та багато іншого. Ним керує команда неймовірно талановитих професіоналів, які мають понад 30 років спільного досвіду в галузі ІТ та корпоративного навчання.

  • Birkat Al Mouz, Оман

  University Of Nizwa Нізви (UoN) був створений в Оманському султанаті в 2004 році як факультет, що керує неприбутковим приватним університетом. Він розташований за 140 км від національної столиці Маскату у внутрішньому регіоні Аль-Дахілія поблизу історичної колишньої столиці Нізви. Університет прагне забезпечити прогресивне та безпечне навчальне середовище, яке поважає традиції та цінності Султанату.

  • Salalah, Оман

  Технологічний коледж Салала є одним з провідних постачальників технологічної освіти в Султанаті Оман. Він розташований в Салалі, садовому місті Омана. Салала також відомий як "столиця парфумів Аравії". Місто розташоване в південній частині Оману, приблизно в 1000 кілометрах від столиці Маскату. Мешканці дуже доброзичливі, щедрі та гостинні. Навіть переживаючи модернізацію, громада зберегла свою заповітну культуру та цінності.

  • Muladdah, Оман

  Розташований у південній частині регіону Аль-Батіна, Університет технологій та прикладних наук - Аль-Мусанна (колишній Al Musanna College Of Technology ) визнаний одним із провідних технологічних коледжів, спрямованих на створення стійкої інфраструктури, кваліфікованих людських ресурсів та чудового складу студентів задовольнити мінливі вимоги до освіти та ринку праці.

  • Muscat, Оман

  Ласкаво просимо до жіночого коледжу Аль-Захра, коледжу, який був створений у 1999 році в академічній формі при Університеті Аль-Ахлія Амман як перший вищий навчальний заклад, що спеціалізується лише на жінках, а згодом став визначним освітнім пам'ятником, який сприяє всебічному відродженню для його величності, султана Кабуса.

  • Amman, Йорданія
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...