Keystone logo
Норвегія

Дослідження Академічний курс в Норвегія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  546
 • Частка комунальних послуг

  64
 • Підписка на Інтернет

  48
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  11
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  9

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (Дозвіл на проживання студента)

Ціна та валюта

USD 650

Плата за оформлення норвезької студентської візи становить близько 650 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви походите з однієї зі скандинавських країн (Швеція, Фінляндія, Данія, Ісландія), вам не доведеться подавати заяву на дозвіл на проживання. Однак, якщо ви плануєте навчатися в Норвегії більше шести місяців, ви повинні з’явитися в податкову службу в Норвегії для перевірки посвідчення особи та повідомити про свій переїзд до Норвегії.

Якщо ви приїхали з країн ЄС/ЄЕЗ/ЄАВТ, ви можете навчатися в Норвегії до 90 днів без звернення за посвідкою на проживання. Однак вам потрібно буде подати заяву на отримання студентського дозволу на проживання для перебування понад 90 днів уже в Норвегії.

Якщо ви приїхали з-за меж ЄС/ЄЕЗ/ЄАВТ, ви повинні подати заяву на отримання студентського дозволу на проживання до приїзду до Норвегії.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Норвегії

Після того, як ви отримаєте дозвіл на вступ, вам слід звернутися до найближчого посольства або консульства Норвегії, щоб отримати інформацію щодо процедури отримання дозволу на навчання та подати заяву з країни походження.

Хоча деякі кандидати можуть подати заявку онлайн з Норвегії або через норвезьке посольство, більшості студентів потрібно буде подати паперову форму заявки до найближчого норвезького посольства чи консульства.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли ви подаєте анкету на студентський дозвіл на проживання, ви також повинні надати свій паспорт разом з іншими необхідними документами. Вам потрібно буде подати:

 • Свідоцтво про вступ на затверджену програму денної форми навчання
 • Заповнена анкета
 • Квитанція про сплату вступного збору
 • Дві останні фотографії паспортного розміру з білим фоном
 • Підтвердження наявності достатніх фінансових коштів на весь період навчання, включаючи кошти для підтримки будь-якої супроводжуючої сім’ї, які повинні бути на норвезькому банківському рахунку (може бути важко відкрити рахунок у норвезькому банку без норвезького особистого номера, тому ви можете зазвичай вносять необхідну суму на рахунок, відкритий у вашому навчальному закладі). Вам потрібно підтвердити, що ви маєте доступ до 116 369 норвезьких крон за кожен навчальний рік (10 місяців), що становить приблизно 14 350 доларів США. Якщо перебування фінансується за рахунок стипендій, студентських позик або іншого державного фінансування з рідної країни, дійсні документи повинні супроводжувати заяву.
 • Підтвердження того, що у вас є де жити (наприклад, будинок, квартира, кімната в гуртожитку)
 • Підтвердження того, що ви залишите Норвегію після закінчення терміну дії вашого дозволу на проживання (зазвичай у формі зворотного квитка)
 • Заповнений і підписаний контрольний список документів UDI (Дирекція імміграції Норвегії), який ви повинні роздрукувати та здати разом з іншими документами

Коли слід подавати заявку?

Час розгляду студентських посвідок на проживання буде різним і може тривати близько двох місяців, тому бажано подати заяву якомога швидше.

Тривалість вашої студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання. Ваш студентський дозвіл на проживання можна продовжити через норвезький онлайн-портал заяв принаймні за місяць до закінчення терміну дії. Щоб продовжити свій дозвіл на роботу, ви повинні окремо зв’язатися з UDI та надати доказ того, що ви досягли задовільних успіхів у навчанні в Норвегії.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Коли ви отримуєте студентський дозвіл на проживання в Норвегії, вам також надається дозвіл працювати неповний робочий день до 20 годин щотижня під час навчання та повний робочий день під час університетських канікул.

Ви також можете подати заявку на отримання дозволу на повний робочий день на обмежений період, якщо ви можете довести, що робота відповідає вашій освіті, або що вона необхідна для вступу на продовження вашої освіти в рамках того самого варіанту програми – ви повинні мати конкретну пропозицію зайнятості з цього приводу.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.