Keystone logo
Нова Зеландія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Нова Зеландія 2024

Кількість установ: 12
  • Auckland, Нова Зеландія

  NCBT (Ньютонський Newton College of Business and Technology ) - це акредитована компанія NZQA, яка базується в Окленді. Нова Зеландія. NCBT зареєстрований в Організації з питань кваліфікації Нової Зеландії (NZQA) з 1995 року і з моменту свого створення зосереджений на забезпеченні якісної освіти з сильним акцентом на душпастирстві наших міжнародних студентів.

  • Wellington, Нова Зеландія

  У Кемпбеллі студенти отримують найкраще з англійської мови як частину збагачувального досвіду студентів у наших містечках Веллінгтон та Окленд. Ми пишаємось багаторічною історією та репутацією Кемпбелла за те, що ми пропонуємо академічне навчання світового класу в турботливому та підтримуючому середовищі.

  • Christchurch, Нова Зеландія

  University of Canterbury International College (UCIC) пропонує ексклюзивний Pathway до бакалаврських програм Кентерберійського університету. UCIC пропонує університетські програми трансферу (UTP), які є унікальними в Новій Зеландії. UTP - це еквівалент першого курсу бакалавра в Університеті Кентербері.

  • Auckland, Нова Зеландія

  New Zealand School of Wines and Spirits міцних напоїв (NZSWS) була створена в 2006 році Джейн Скілтон М.В. Провідний провайдер NZ курсів Wine & Spirit Education Trust (WSET) та єдина школа, затверджена WSET, яка належить і управляється майстром вина.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Заснована Селією Хей, New Zealand School of Food & Wine виховує наступне покоління баристів, шеф-кухарів, власників ресторанів та кафе, менеджерів гостинності, сомельє та винних спеціалістів, підприємців гостинного туризму, а також людей, які люблять смачну їжу з тих пір. 1995 рік.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Ласкаво просимо до містечок Abacus Institute of Studies Абака в Окленді та Крайстчерчі. Ви вибрали видатну освітню організацію для підтримки та подальшого навчання. Ваш час із нами є значним, і ми закликаємо вас збалансувати свою академічну діяльність та задоволення від життя в університеті.

  • Waitākere, Нова Зеландія

  Місія UUNZ - забезпечити студентів з усього світу досвідом навчання, який забезпечить їм успішну участь у роботі в Новій Зеландії та глобальній робочій силі. UUNZ прагне бути провідним навчальним та галузевим навчальним підприємством у Новій Зеландії, забезпечуючи трансформаційну освіту.

  • Christchurch, Нова Зеландія

  Ara Institute of Canterbury Ltd - це енергійний, прогресивний державний інститут, що забезпечує освіту вищого рівня світового класу.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Заснована в 1972 році, Crown є однією з найбільш тривалих вищих навчальних закладів Нової Зеландії, що забезпечує навчання в галузі подорожей та туризму, гостинності, здоров'я та добробуту, обчислювальної техніки та бізнесу.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Techtorium (за допомогою наших галузевих партнерів) надихає ківі приєднатися до галузі ІКТ. З цієї причини ми отримали статус Постачальника категорії 1 як визнання успішного проходження курсу.

  • Auckland, Нова Зеландія

  Навчальні програми Air New Zealand Academy of Learning розроблені з урахуванням досягнення досконалості. Наші програми розробляються авіаційними експертами, які розуміють авіаційну галузь у світовому масштабі.

  • Wellington, Нова Зеландія

  Pioneer University Degree Pathway Provider у Веллінгтоні, Нова Зеландія.