Keystone logo
Малайзія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Малайзія 2024

Кількість установ: 32
  • Kuala Lumpur, Малайзія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Наша подорож як Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) розпочалася в 1990 році в 6 одиницях 4-поверхових магазинів у Дамансарі в центрі міста, в Дамансарі Утама, Петалінг-Джая, очікуючи завершення нашого спеціально побудованого постійного містечка в Бандар-Утамі, нового та успішне містечко змішаного розвитку в Петалінг-Джая. Після переїзду до нашого постійного містечка KBU змінив свою назву на KBU International College. У 2015 році ми були переведені в університетський коледж і перейменовані в Перший міський університетський коледж (First City UC).

  • Ipoh, Малайзія

  Ми віримо, що люди володіють талантами, а також здібностями, і якщо їх виховувати, виховувати та навчати шляхом відкритого передавання знань будь-якої культури чи цивілізації у світі, вони зможуть зіграти певну роль у розвитку себе, суспільства та нації. Виходячи з цієї філософії, ми прагнемо випускати випускників-професіоналів та напівпрофесіоналів, які мають академічний досвід, високі етичні та моральні цінності.

  • Alor Gajah, Малайзія

  Логотип Kolej Universiti Agrosains (UCAM) натхненний трьома (3) листками, які символізують зрілість. Діапазон із трьох (3) кольорів, як правило, є поступовою зміною в процесі розробки.

  • Kampung Kuala Muda, Малайзія

  Як нішевий коледж, унікальний підхід MERITUS до освіти полягає в тому, щоб запропонувати практичну та ефективну суміш традиційного, сучасного та досвідченого навчання для забезпечення успіху. На відміну від інших коледжів, які орієнтовані лише на науковців, MERITUS прагне виробляти добре округлених випускників, здатних відповідати вимогам сучасних роботодавців, прищеплених чеснотами успіху та шуканих провідними організаціями після закінчення навчання.

  • Puchong, Малайзія

  За оцінкою Міністерства вищої освіти (MOHE) 5-зірковим (відмінним) університетом, МАЛАЙСЬКИЙ бінарний університет є одним із найбільш заснованих та найшанованіших університетів для менеджменту, ІТ та підприємницької освіти в Азії. Університет пропонує чудові програми на рівні докторів наук, магістрів та бакалаврів, які визнані на міжнародному рівні Асоціацією університетів Співдружності (ACU, Великобританія), Міжнародною асоціацією університетів (IAU, Франція), NARIC (Великобританія) та Малайзійським кваліфікаційним органом (MQA) .

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Дух дарування завжди був у наших стінах. Ми розуміємо важливість передачі знань майбутнім поколінням - подібно до того, як наші співзасновники вперше передали свої знання про випічку місцевій громаді понад 40 років тому, ми зараз робимо те саме, і насправді, більше, підкріплене накопичення досвіду протягом десятиліть.

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Cyberlynx International College - це приватний коледж у Куала-Лумпурі, який пропонує цілий ряд курсів дипломів та сертифікатів зі спорту, бізнесу та дизайну. Коледж був заснований групою академіків та професіоналів, які працюють у галузі освіти понад 25 років.

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Olympia College був створений в 1995 році для задоволення зростаючих потреб у приватній вищій освіті в Малайзії.

  • Kuala Sungai Baru, Малайзія

  Kolej Universiti Islam Melaka , більш відомий як KUIM, є вищим навчальним закладом уряду штату Малакка, створеним відповідно до Закону IPTS 1996 року.

  • Shah Alam, Малайзія

  Ramsay Sime Darby Healthcare College ("Коледж") є одним із першопрохідців у галузі охорони здоров'я в Малайзії. Коледж має досвід успішного навчання з моменту свого створення в 1995 році. Ramsay Sime Darby Healthcare College зареєстрований у Міністерстві вищої освіти як постачальник вищої освіти.

  • Kuala Lumpur, Малайзія

  БУДЬТЕ СВІТОВИМ КЛАСОМ, ЩО ВИ РОБИТЕ TMC Міжнародний естетичний коледж є одним з провідних фахівців з питань краси та естетики в галузі краси.

  • Kuala Lumpur, Малайзія

  З часу свого заснування в 1950 році Стемфордський коледж Мелака базується на спадщині виховання та навчання людей, які бажають і шукають знань та успіху у своєму житті.

  • Malacca, Малайзія

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) був створений, щоб вірити і розуміти, що вища освіта є життєво важливою для прогресу нації. Заклад отримав сприятливий початок у 1997 році, коли міністр освіти офіційно відкрив його в той час.

  • Kuala Lumpur, Малайзія

  Mindvalley надає освіту, яку звичайні школи забули бути людиною, - це більше, ніж просто те, що робить наша зламана система освіти. Ми навчаємо світ мистецтву справді жити надзвичайним, повноцінним, щасливим життям.