Keystone logo
Колумбія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Колумбія 2024

Кількість установ: 6
  • Chía, Колумбія

  Міжнародний центр іноземних мов і культур пропонує високоякісну іспанську програму міжнародному співтовариству та іноземцям, які проживають у Колумбії. Заняття проводяться в університетському містечку в академічному, безпечному та відмінному середовищі обслуговування.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Medellín, Колумбія

  У Pontifical Bolivarian University ви навчаєтесь у професорів, які мають ступінь магістра або доктора наук, що мають досвід у своїй галузі, які надають вам гуманістичну, багатопрофільну, інноваційну та міжкультурну освіту.

  • Barrancabermeja, Колумбія

  Instituto Universitario de La Paz є університетським закладом, відповідно до положень буквальної статті статті 16 Закону 30 від 1992 року, створеного указом 0331 від 19 листопада 1987 року. Це державний вищий навчальний заклад, академічний, департаментський, з юридичним статусом, адміністративною автономією та незалежними активами, при Уряді Департаменту Сантандер та з основною адресою у місті Барранкабермежа.

  • Cali, Колумбія

  Фонд католицького університету Lumen Gentium - UNICATÓLICA, відданий християнським цінностям, навчає людей цілісно, підтверджуючи їхню людську гідність у стосунках з Богом, собою, іншими та навколишнім середовищем через генерацію та розповсюдження. знання, сприяти розвитку народів.

  • Bogotá, Колумбія

  Починаючи з 1977 року Unitec створив велику історію. Тут ми розповімо вам, як ми прогресували за ці роки: На початку 1977 року група професіоналів на чолі із засновником Інституту, д-ром Діогенесом Паррою Вальтерос, розпочала завдання структурування здійсненний проект, що призведе до відкриття закладу, який пропонує інноваційні академічні програми.