Keystone logo
Аргентина

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Аргентина 2024

Кількість установ: 3
  • Buenos Aires, Аргентина

  CASA означає дім, термін, який зазвичай використовують для опису місця свого проживання. Будучи більше, ніж просто будинком, будинок викликає почуття безпеки, затишку, належності та спокою. У CASA ми прагнемо перетворити вивчення іспанської мови на чудовий досвід, створивши згуртовану спільноту між нашими студентами та викладачами, зблизивши вас з іншими авантюристами, які так само цікаві, як і ви, щоб дізнатися, що означає бути Портеньо ( родом з Буенос -Айреса). Наші заняття розраховані на мандрівників, колишніх закордонних та всіх, хто хоче вивчити іспанську, насолоджуючись величезною кількістю культурних заходів, які може запропонувати Буенос-Айрес. Всім відомо, що вивчення іспанської мови під час проживання в іспаномовній країні-це найкращий та найшвидший спосіб здобути компетентність та по-справжньому зрозуміти мову. У CASA ми об’єднуємо їх із спільною метою вивчення іспанської мови та повністю занурюємо їх у аргентинську культуру. В результаті ви підете з інструментами та впевненістю, необхідними, щоб відкрити свій розум і побачити все/всіх навколо вас як можливість практикувати те, що ви дізналися.

  • Rosario, Аргентина

  Майбутній Інститут вищої освіти пропонує професійні курси та дипломні програми з 1991 року. Протягом цього часу перевірені успіхи інституту демонстрували себе знову і знову завдяки стабільним високим досягненням його випускників. З тих пір близько 70% випускників інституту створили власний прибутковий бізнес у відповідних галузях навчання.

  • San Juan, Аргентина

  Universidad De Congreso (UC) - наймолодший з університетських закладів Мендоси. За сприяння Фонду конгресу післядипломної освіти, УК був тимчасово уповноважений діяти за допомогою указу Національної виконавчої влади № 2377 від 28 грудня 1994 року