Keystone logo
Австралія

Найкращі університети для Академічний курс Програми в Австралія 2024

Кількість установ: 156
  • Toronto, Канада
  • London, Великобританія
  • + 5 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, Австралія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, Австралія

  Ласкаво просимо до RGIT Australia, одного з провідних австралійських інститутів професійної освіти та навчання (ПТО). У RGIT Australia наші студенти є нашим пріоритетом, і ми пишаємось їх досягненнями. Наша основна мета - надати студентам середовище, яке дозволяє їм розкрити весь свій потенціал.

  • Melbourne, Австралія

  Керівництво та співробітники Brighton Institute Of Technology (BIT) хочуть привітати всіх нових та студентів, які повертаються. BIT пропонує різноманітний спектр загальновизнаних та повністю акредитованих курсів, які забезпечують студентів навичками та знаннями для вступу до робочої сили чи Pathways подальшого навчання.

  • Ipswich, Австралія

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 є зареєстрованою навчальною організацією, затвердженою для проведення національно визнаних тренінгів та кваліфікацій.

  • Kangaroo Point, Австралія

  Шафстон працює вже 25 років, навчаючи студентів як на англійській мові, так і на професійних курсах. З моменту свого заснування в 1996 році в Шафстоні навчалося понад 120 000 учнів із понад 100 країн. Школа отримала численні нагороди, включаючи рейтинг англійської школи №1 в Австралії в 2013, 2014 та 2019 роках за версією журналу Ryugaku Journal.

  • Croydon, Австралія

  Академічна програма SMBC ґрунтується на Біблії та її насиченому Біблії - натхненому Божому слові. Навчання в SMBC дасть вам глибоке та систематичне розуміння Біблії, її теології та її застосування до всіх аспектів життя.

  • Shepparton, Австралія

  GOTAFE є найбільшим постачальником професійної освіти в регіоні Вікторія. Пропонуючи понад 130 курсів у восьми містечках, GOTAFE обслуговує 11 областей місцевого самоврядування, населення яких, за оцінками, перевищує 240 000 чоловік. В середньому ми обслуговуємо понад 9000 студентів на рік, у нас працює понад 500 співробітників, і ми є невід’ємною частиною громад, яким ми обслуговуємо.

  • Surry Hills, Австралія

  Головний офіс CBC розташований у місті Суррі-Хіллз, за декілька хвилин ходьби від Центрального вокзалу та в межах зручної ходьби від основних транспортних, освітніх, спортивних, державних та туристичних закладів міста. CBC має команду тренерів, кожна з яких має живий та відповідний досвід у галузі, яку вони викладають. Усі тренери, мабуть, працювали в промисловості протягом останніх 2-3 років і повинні підтримувати свій досвід роботи в галузі. Таким чином усі студенти мають доступ до новітніх галузевих ноу-хау та можуть вивчити сучасні галузеві стандарти. Ми завжди прагнемо досягти найвищої якості та проводимо курси, які є не лише інформативними, але цікавими та підтримуючими.

  • Pyrmont, Австралія

  Заснований в 2006 році, Warwick Institute of Australia (WIA) - це всеосяжний коледж сучасного бізнесу та ІТ, розташований у центрі КБР, Сідней, Австралія. Ми пропонуємо широкий спектр національно визнаних професійних кваліфікацій у галузі розробки програмного забезпечення (ІТ), управління маркетингом, управління проектами, бізнесу та навчання лідерських якостей.

  • Sydney, Австралія

  Ми вітаємо всіх австралійських та іноземних студентів, зацікавлених у програмі Фонду або в університеті. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) пропонує прямий Pathway до університетського ступеня. Завдяки гнучким критеріям вступу студенти можуть закінчити диплом SIBT, а потім перейти на другий рік навчання в університетському ступені бакалавра.

  • Adelaide, Австралія

  Не отримали бажаний австралійський звання вищого навчального закладу (ATAR)? Хочете змінити кар’єру? Хочете сприятливе навчальне середовище? Ми з гордістю пропонуємо найшвидший Pathway до Університету Південної Австралії (UniSA), нашого шанованого університетського партнера з 2001 року.

  • Albert Park, Австралія

  International Institute of Leadership Studies (IILS) пропонує ряд сертифікацій для державних організацій, професіоналів бізнесу, науковців та некомерційних секторів. Ці програми доступні в рамках власних лекцій, відкритих програм та онлайн-самонавчання через наш віртуальний кампус, який надає наш партнер, Центр сертифікації лідерства.

  • Burwood, Австралія

  Deakin College - прямий Pathway до університету Дікін. Коледж забезпечує досвід студентів Дікін і підтримує успішний перехід до подальшого навчання в університеті. У Deakin College ви приєднаєтеся до майже 3000 австралійських та іноземних студентів, які навчаються на наших курсах.

  • Sydney, Австралія

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) є провідною зареєстрованою навчальною організацією (RTO), яка забезпечує якісні курси для іноземних та вітчизняних студентів. Наші курси пристосовані для наших студентів, гарантуючи, що вони проходять найкращу підготовку та готові відповісти на будь-які виклики в майбутньому.