Keystone logo

1 Сертифікат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням в Ел Дорејдо, США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Сертифікат
  • США
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Управління громадським харчуванням
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Сертифікат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням

Що таке менеджмент громадського харчування?
Управління громадським харчуванням – це діяльність з управління ресторанами та іншими підприємствами, пов’язаними з харчуванням. Це включає в себе все: від планування та складання бюджету до замовлення матеріалів і управління персоналом. Менеджмент громадського харчування — це складна та корисна професія для тих, хто любить їжу та обслуговування клієнтів.

Що я можу зробити зі ступенем менеджменту громадського харчування?
Ступінь у галузі менеджменту громадського харчування може привести до кар’єри в індустрії громадського харчування, працюючи в ресторанах, компаніях громадського харчування чи інших підприємствах, пов’язаних з їжею. Зі ступенем з менеджменту громадського харчування ви матимете знання, щоб керувати бізнесом громадського харчування від початку до кінця. Ви навчитеся відповідати за все, від бюджету до планування меню. до замовлення витратних матеріалів і управління персоналом.

Які бувають ступені менеджменту громадського харчування?
Існує багато різних типів ступенів менеджменту громадського харчування, від асоційованих ступенів до ступенів бакалавра тощо. Кожен тип ступеня надасть вам різні знання та навички, які допоможуть вам досягти успіху в галузі громадського харчування. Ступінь молодшого спеціаліста з менеджменту громадського харчування зазвичай займає два роки та надає вам основи ведення бізнесу громадського харчування. Ступінь бакалавра з менеджменту громадського харчування зазвичай займає чотири роки та надає вам більш глибокі знання про індустрію громадського харчування. Також доступні ступені магістра з менеджменту громадського харчування, які можуть тривати від двох до трьох років. Ці програми надають вам найсучасніші знання та навички, які допоможуть вам досягти успіху в сфері громадського харчування.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня менеджменту громадського харчування?
Під час отримання ступеня менеджменту громадського харчування ви вивчатимете різноманітні предмети, пов’язані з індустрією громадського харчування. Ви дізнаєтесь про управління бізнесом, безпеку харчових продуктів, харчування та планування меню. Ви також отримаєте практичний досвід через стажування або інші практичні можливості. До кінця вашої програми навчання ви матимете знання та навички, необхідні для успішного управління бізнесом громадського харчування.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Отримання сертифіката є метою багатьох студентів, які бажають збільшити свою популярність в якості професіонала на ринку зайнятості. Сертифікаційні програми надають студентам спеціалізовані навички, а також досвід роботи в різноманітних дисциплінах, таких як, підприємництво, фінанси, готельний бізнес, лідерство і управління.