Keystone logo

14 Сертифікат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням 2024

Фільтри

Фільтри

  • Сертифікат
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Управління громадським харчуванням
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Сертифікат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням

Хоча деякі технічні поля вимагають сертифікат, багато студентів вибирають, щоб заробити один, щоб вони могли бути конкурентоспроможними в своїй області вибору. Як правило, в короткий проміжок часу, ці спеціалізовані програми навчання індивідуалів компетенції в дуже вузькій предметній або набір навичок.

Що таке сертифікат в управлінні сервісу пов'язаного з харчуванням? Нарахування сертифікат в галузі управління сервісу пов'язаного з харчуванням, як правило, досягається після завершення серії курсів по управлінню і певну кількість досвіду роботи. Студенти будуть вивчати навички, необхідні для успішного управління всіма аспектами ресторану або сфері громадського харчування. Курси можуть включати санітарію, маркетинг, облік і планування і приготування їжі. Спеціалізоване навчання може включати в себе операції по обслуговуванню продуктів харчування, інформаційні технології, управління нерухомістю, і мерчендайзинг і маркетинг.

Є багато можливих переваг для отримання сертифіката в галузі управління сервісу пов'язаного з харчуванням.Деякі люди можуть отримати користь, вивчаючи сучасні навички, прийоми і правила, які вони можуть застосовуватися безпосередньо на робочому місці. Ті, хто сподіваються створити кар'єру може виявити, що цей сертифікат може зробити їх досить затребуваною в цікавій для їх області.

Вартість сертифікату в управлінні громадського харчування залежить від цілого ряду чинників, включаючи тип школи або коледжу, де він знаходиться і курси пропонуються. Студенти повинні знайти академічну програму, яка відповідає їх потребам і зв'язатися з ним, щоб знайти конкретну інформацію про витрати.

Індивідуальний сертифікат в управлінні громадського харчування буде готовий виконати всі аспекти сервісу пов'язаного з харчуванням бізнесу, в тому числі меню планування, найму персоналу, придбання витратних матеріалів та реклами. Ці позиції доступні в різних місцях, в тому числі готелів, лікарень, санаторіїв, ресторанів і прекрасних ресторанів.Деякі варіанти кар'єри включають менеджера громадського харчування, шеф-кухар, харчування покупець і фахівець з питань охорони здоров'я.

Якщо ви зацікавлені в освіжаючі свої навички сервісу пов'язаного з харчуванням або запускає нову кар'єру, сертифікат програми може допомогти. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.