Keystone logo

109 Асоційований ступінь з науки Програми в Технологічні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з науки
  • Технологічні дослідження
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (109)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з науки Програми в Технологічні дослідження

Доктор наук є дворічним ступенем, який зосереджується на науковій тематиці. Студенти приймають загальні вимоги університету на додаток до наукових класів, які необхідні для їх основних. Цей ступінь може перейти до університету, щоб враховувати ступінь бакалавра.

Що є асоційованим членом науки в галузі технологій? Ця програма вчить студентів основи того, що вони повинні знати, щоб працювати в постійно мінливому світі технологій. Курс охоплює вступ до логіки програмування, управління мережею, операційних систем, комп'ютерної безпеки та веб-розробки. Як правило, вивчають мови програмування. Випускники будуть готові почати працювати в цій галузі або можуть продовжити навчання на рівні університету.

Заробляючи ступінь асоціації в галузі технологій, люди можуть входити до робочої сили і очікувати заробітку на хорошу зарплату. Асоційована програма вимагає від учнів заняття з гуманітарних наук, мови та інших видів науки, які допомагають студентам добре поглянути на світову думку.

Вартість заробітку коледжу дуже різняться залежно від школи. Багато коледжів пропонують онлайн-програми, які можуть допомогти зменшити витрати. Якщо студент вирішує відвідувати заняття особисто, хороша ідея зараховується до програми, близької до дому.

Випускники з доцентом з науки в галузі технологій повинні мати можливість стати зайнятим у комп'ютерній індустрії. Комп'ютерні програмісти та веб-розробники користуються великим попитом і потребують практично в кожній галузі. Люди, які працюють у цій галузі, як правило, є логічними мислителями, які добре організовані та мають творчу смугу.

Зарахування до програми навчання в коледжі - це захоплюючий крок. Багато коледжів пропонують гнучкі графіки, а також дозволяють студентам відвідувати частковий або повний робочий день. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.