Keystone logo

17 Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Гуманітарні науки Історія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з мистецтв
  • Гуманітарні науки
  • Історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Гуманітарні науки Історія

Асоціат мистецтв пропонує альтернативу початку вищої освіти. Це дворічна програма, яка охоплює основи ліберального мистецтва та вибрану сферу, з якою можна зосередитись. Завдяки цьому студенти можуть передавати отримані кредити в іншу школу для бакалавра або шукати початкову кар'єру.

Що таке асоційоване мистецтво в історії? АА в історії стосується різних аспектів історичних досліджень, наближення подій та записів з політичних, економічних та культурних перспектив, щоб зрозуміти, як формуються та розвиваються цивілізації. Студенти також вивчають основи історичного дослідження, використовуючи як первинні, так і вторинні джерела. Конкретні країни та періоди, що охоплюються, залежать від спеціалізації програми та можуть бути додатково розширені в чотирирічному бакалавраті.

Студенти, які заробляють асоціата мистецтв в історії, використовують цілий ряд навичок, які можуть бути використані поза межами курсу. Поряд з навичками дослідження та написання, студенти можуть розвивати критичні читання та мислення, спекулятивні та дискусійні вміння та розуміння співпраці з іншими вченими.

Асоційований в галузі мистецтв охоплює два роки проти чотирьох років ступеня бакалавра. Вартість навчання на годину кредиту, як правило, однакова між двома в кожній школі, але АА коштує менше в цілому за рахунок скорочення. Школи можуть відрізнятися залежно від конкретного навчання.

З історією АА, студенти можуть почати свій шлях до однієї з багатьох освітніх або наукових покликань, часто за підтримки додаткового ступеня. Вчителі, дослідники та архіваріуми є загальними варіантами, але історична перспектива також допомагає багатьом іншим кар'єрам. Письменник та журналістика також є популярним вибором, поряд з юридичними або державними службами. Деякі історичні фахівці входять до некомерційної роботи, наприклад, для музеїв чи товариств історичного збереження.

Для студентів, які живуть у віддалених районах або шукають додаткової гнучкості, варіанти дистанційного навчання для ступенів асоціації можуть бути доступними. Щоб дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.