Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Музикування 2023

3 Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Музикування 2023

Огляд

Студенти, які шукають сподвижником мистецтва можуть знайти програми на обох общинних коледжів і професійно-технічних училищ. Це, як правило, займає близько двох років очного курсової роботи, щоб отримати такого ступеня. Або загальні концентрації освіти або спеціальності можуть слідувати як курс навчання.

Що таке Асоційований мистецтв в області музики? Студенти, які слідують цим шляхом будуть часто отримувати пряму вказівку в музичній теорії та практики. Фізичні особи можуть зосередитися на конкретному інструменті, наприклад, фортепіано або гітари, або знайти програму, яка застосовує більш широкий підхід до вивчення музики. інструкція Клас може включати в себе історію музики, музичні жанри, такі як класичної або джазової, музичної продукції, звукорежисури, аудіо запису та редагування цифрового. Ці програми можуть бути вузькоспеціалізованими в залежності від інтересів студентів і школи вибору. Поєднання лекцій і практичних інструкцій слід очікувати від більшості програм.

Студенти, як правило, отримують широкий спектр музичних знань. Грунтуючись на існуючому прагненні до професіоналізму конкретного інструменту або виробництва музики, студенти вивчають мистецтво творчого самовираження через музику і важливість мистецтва в цілому на суспільство в цілому.

Вартість цього виду програми мірою визначається типом навчальної програми, тривалість програми, а також розташування коледжу або школи. Зверніться до відділу адміністративної підтримки вашої обраної школи для питань про вартість.

Асоційований мистецтв в області музики дає студентам гарну основу, щоб вийти на поле. Студенти з цим типом ступеня часто мають можливості для кар'єри в області музичного виробництва, живі виступи, а також в сфері освіти. Багато хто знаходить роботу в якості студійних музикантів. Подальшу освіту може максимізувати набір навичок музиканта і пропонують додаткові можливості, такі як професори в університетах.

Оскільки музика є універсальною мовою і бізнес, програми доступні по всій земній кулі. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Асоційований ступінь з мистецтв
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикування
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання