Keystone logo

11 Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа Графічний дизайн 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з мистецтв
  • Дослідження дизайну
  • Дизайн медіа
  • Графічний дизайн
Сфери навчання
  • Дослідження дизайну (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа Графічний дизайн

Якщо ви хочете підготуватися до роботи на рівні початкового рівня, ступінь асоціації мистецтв, як правило, займає всього два роки. Цей ступінь, демонструючи менш кваліфіковану кваліфікацію, ніж бакалавр або вище, служить доказом базового рівня освіти в галузі навчання.

Що таке асоційоване мистецтво в графічному дизайні? Студент, який приймає участь у програмі графічного дизайну, розвиватиме основне розуміння основних принципів проектування. До них відносяться типографія, компонування, упаковка та брендинг. Студент часто навчиться застосовувати свої навички в дизайні, щоб творчо вирішити проблеми, що виникають у проектах. Знання формальних навичок дизайну буде перекладати на високоякісні роботи та візуальні комунікації.

Адвокат мистецтв у галузі графічного дизайну надає переваги студентам різними способами. Крім практичних навичок та принципів, студенти також зможуть визначити відповідну аудиторію та впровадити правильний дизайн. Не тільки студенти матимуть міцний фундамент у створенні графічних дизайнів, вони також будуть готові до початкового рівня роботи.

Завершення програми в графічному дизайні може бути дорогим, хоча ступінь асоціації буде коштувати менше, ніж інші вищі ступені. Порівняйте вартість різних програм і подивіться, яку допомогу ви можете отримати.

Студент, який заповнює цей ступінь, буде готовий до вступу в численні робочі місця на графічному дизайні. Це можуть бути команди, що виробляють графіку для відеоігор та інших засобів масової інформації або створюють рекламу або веб-дизайн. Завдання для графічного дизайну можуть варіюватися від розробки макета брошури до вдосконалення реклами або логотипу. Продовження роботи асистента з графічного дизайну у вищу освіту призведе до подальших можливостей, включаючи можливість стати інструктором.

Якщо ви дивитесь на різні університети та виникає труднощі з з'ясування того, як ви це зробите, онлайн-класи - це чудовий варіант, який ви, можливо, не розглядали. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.