Keystone logo

2 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з прикладних наук
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикування
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування

Бакалаврат студенти коледжу мають можливість заробляти Асоційований прикладних наук. У цій конкретній програми ступеня, студенти навчаються, щоб увійти в кар'єрі після закінчення навчання на курсах орієнтована на їх основний. Асоційований програм Прикладні науки, як правило, може бути завершена протягом двох років.

Що таке Асоційований прикладних наук в області музики? Ця програма може підготувати людей для різних кар'єри в музичній індустрії. Існують різні типи програм, які потрапляють під музику. Наприклад, увага може бути приділена продуктивності музики. У цьому типі програми, студенти можуть вивчати музичну композицію, продуктивність і теорії. Інший можливий трек музичного бізнесу. Тут студенти можуть приймати бізнес-курси, безпосередньо пов'язані з музичною індустрією. Студенти можуть додатково завершити програму в запису мистецтва.У цих програмах, студенти можуть дізнатися про змішування, написання та редагування аудіо і досліджувати такі теми, як звуковий дизайн, студії звукозапису і живого інженерних подій. Програми записи мистецтва може включати в себе багато практичного навчання проектів.

Є багато переваг, які приходять з переслідуючи диплом про закінчення коледжу в музиці. Ця програма особливо корисна для тих, хто з пристрастю до музики і музичної продукції. Після завершення програми, випускники можуть продовжити кар'єру музичної індустрії.

Витрати, пов'язані з заробляй Асоційований прикладних наук в області музики буде варіюватися в залежності від обраної школи. Дізнайтеся більше про витрати і відомості про програми, досліджуючи різні варіанти школи онлайн.

Нарахування такої міри може підготувати людей для музичних кар'єри. Залежно від програми, студенти можуть працювати в таких областях, як музики, виробництва музики або музичного бізнесу.Ті, хто вивчає записи мистецтв можуть мати назви роботи, такі як живого звуку інженер, інженер-музики, звукорежисер і робітником сцени. Експертиза музики і промисловості передбачено програмою може бути вельми корисним, коли мова йде про кар'єру.

Деякі школи можуть запропонувати цю ступінь в Інтернеті. Щоб дізнатися більше, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.