Keystone logo

37 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Кулінарне мистецтво 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з прикладних наук
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Кулінарне мистецтво
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (37)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Кулінарне мистецтво

Ті, хто шукає шляхи, щоб досягти успіху в певній кар'єрі буде розглянути можливість отримання ступеня. Проте, ті, хто, можливо, вже є деякі знання або шукають більш цілеспрямованого шляху може отримати вигоду з Associate в області прикладної науки.

Що таке Асоційований прикладних наук в області кулінарного мистецтва? Цей співробітник ступеня готуватиме студентів для різних кулінарних професій і ситуацій, а також забезпечить практичне навчання, необхідне, щоб дізнатися більше про кулінарні практики, меню планування і управління рестораном. Студенти мають діапазон вибору в курсах, таких як належне приготування їжі, приготування їжі методів, методів санітарії, харчування та культурної кухні.

Ті, хто хоче пройти курс навчання в області кулінарного мистецтва будуть оснащені навичками, необхідними для успішного управління кухнею, такі як управління запасами і кулінарної презентації.Крім того, студенти можуть бути в змозі обійти деякі з багаторічного досвіду, необхідного для більш високооплачувану або оплачуваної посади в кулінарній індустрії.

Вартість асоційованого ступеня буде варіюватися в залежності від тривалості програми, установи, а також країни, в якій був отриманий ступінь. Дуже важливо, щоб студенти, зацікавлені в певній мірі охопити установ, щоб дізнатися більше про запропоновані програми.

Студенти знайдуть себе з можливістю входити в число позицій, таких як планувальник меню, шеф-кухар, су особистий кухар, кухар лінії, сервіс-менеджер, або вони можуть мати можливість відкрити свій власний ресторан. Вони будуть добре обладнані для будь-якого з цих кар'єри. За допомогою навичок, таких як підприємництво, організація, санітарії та знань в різних продуктах харчування, випускники матимуть кілька варіантів щодо потенційних роботодавців.

Є онлайн і міжнародні варіанти тих, хто вважає юрист кулінарного мистецтва. Щоб дізнатися більше про доступних варіантів, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.