Keystone logo

22 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Правознавство Кримінальне судочинство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з прикладних наук
  • Правознавство
  • Кримінальне судочинство
Сфери навчання
  • Правознавство (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Правознавство Кримінальне судочинство

Для студентів, які шукають фундаментальну освіту в галузі або торгівлі, аспірант може бути практичним варіантом. Асоційовані ступені можуть бути зароблені нещодавніми випускниками середньої школи або дорослими, які шукають кар'єру.

Що таке асистент прикладної науки в кримінальному судочинстві? Асоційований ступінь з питань кримінального правосуддя вивчає основи роботи правоохоронних та судових систем. Студенти можуть навчитися аналізувати дані та статистику злочинності для розробки тактики та методів зменшення злочинної поведінки з плином часу. Потенційними темами дослідження є судові системи, виправні установи, кримінальне право, поліція, дані про злочини, віктимологія, втручання неповнолітніх та зменшення злочинності. Курси в цих програмах можуть також включати основні соціальні науки, гуманітарні науки та історію для більш еклектичного фундаментальної освіти.

Студенти за кримінальним правосуддям, як правило, демонструють сильні навички спілкування та можуть взаємодіяти з різними типами людей. У цій галузі студенти повинні також практикувати ефективне критичне мислення, а також швидкі навички вирішення проблем, що може виявитися корисним у багатьох кар'єрах та соціальних ситуаціях.

Заробіток аспірантури зазвичай займає два роки курсових робіт і може бути дешевшим варіантом навчання, ніж проходження ступеня бакалавра з чотирирічного університету. Вартість будь-якої ступеня може варіюватися від школи до школи, а деякі школи змінюють своє навчання кожного року.

Ступінь кримінального правосуддя ставить студентів на шляху до проведення безлічі кар'єри, включаючи правоохоронні органи, розслідування злочину та криміналістику. Деякі місцеві та федеральні установи вимагають додаткової сертифікації чи навчання, перш ніж вони будуть найняті, і заробляти на більш високий ступінь, наприклад, бакалавр у галузі кримінального правосуддя може дозволити можливість займатися більш високооплачуваними посадами в юридичному або інших юридичних агентствах.

Асоційовані ступені широко пропонуються по всьому світу в різних коледжів і університетів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.