Фільтри

 • Асоційований ступінь з прикладних наук
 • Економічні дослідження
 • Бухгалтерський облік
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (88)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

88 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Бухгалтерський облік 2024

  Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Бухгалтерський облік

  Асистент прикладної науки - академічне відмінність, надане успішним студентам-студентам. Курси в цих програмах часто схожі на програму бакалавра, але різниця в тому, що AAS, як правило, вимагає менше кредитних годин.

  Що таке асистент прикладної науки в бухгалтерії? Цей ступінь часто приймається як попередник подальших академічних досліджень, або ж як контекст для підготовки професійної сертифікації випробувань. Студенти повинні розраховувати на використання базових класів, таких як бухгалтерський облік, статистика, кількісний аналіз, податкове право та фінанси, а також вимоги до загальної освіти для такого ступеня, як лабораторна наука, склад мови та математика. Ці програми, як правило, знаходяться в будь-яких типах акредитованих установ, від онлайн-шкіл до міжнародних університетів. Загалом, розумно, що студент, який навчається повним робочим днем, очікує закінчення навчання через один-три роки.

  Програми бухгалтерського обліку мають тенденцію посилювати вміння студентів з математики, щоб підготувати їх до суворості професії. Також є поширеним досвід роботи в новітньому програмному забезпеченні продуктивності та фінансування, щоб адаптуватися до змінного робочого місця. Загальна освіта може забезпечити контекст, необхідний для критичного мислення та прийняття рішень.

  Ці курсові витрати визначаються багатьма змінними. Звернення до кожної установи або оглядові описи часто є найкращим способом знайти ціни на навчання.

  Бухгалтери займають позиції довіри та відповідальності, часто виконуючи обов'язки радників, аудиторів, бухгалтерів або комбінацію всіх трьох посад. Бухгалтер, який починає свою діяльність, може працювати на позаштатній основі для певної галузі або групи клієнтів. Така особа може переглядати платежі, обробляти рахунки, готувати податкові документи та вести баланс. Бухгалтер, який працює у великій компанії, може працювати в команді, щоб обробляти одну частину одного з цих обов'язків для одного корпоративного рахунку.

  Можливості в галузі бухгалтерського обліку часто є більш доступними для тих, хто має відповідні повноваження. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.