Keystone logo

3 Асоційований ступінь Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
  • Консультування
Сфери навчання
  • Соціальні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування

Після закінчення середньої школи багато людей прагнуть придбати аспірантуру. Хоча він менш інтенсивний, ніж ступінь бакалавра, аспірант також вимагає меншої відповідальності за час та гроші, що робить його першим кроком до досягнення вищої освіти. Студенти заробляють цей ступінь беруть заняття з предметів загальної освіти, але також можуть вибирати курси відповідно до їхніх інтересів.

Що таке асоційований ступінь у консультуванні? Це додаткове ступінь дає студентам можливість дізнатися про психічне та емоційне здоров'я та поведінку. Заняття в цій галузі дають уявлення про соціальну політику та проблеми, взаємодію людей, вирішення конфліктів та профілактичну терапію. З цією мірою студенти часто розробляють широке розуміння поведінки людей та методів консультування, які можуть бути використані для отримання початкового рівня роботи або більш високого ступеня.

Заробіток такого ступеня може надати студентам навички у вербальних та невербальних спілкуваннях, які можуть допомогти їм у будь-якій роботі та стосунках, які вони мають. Люди, які вивчають консультування, як правило, навчаються успішно аналізувати та вирішувати проблеми, роблячи їх придатними кандидатами на різні професійні посади.

Вартість програми та тривалість аспірантури з консультування будуть відрізнятися серед шкіл. Студенти повинні безпосередньо звертатися до шкіл, яким вони найбільше зацікавлені, щоб визначити ціну та тривалість такого виду освіти.

Студенти, які отримують кваліфікацію у цій галузі, можуть займатися багатьма різними видами кар'єри. Деякі з них стають психологами, соціальними працівниками або фахівцями у галузі охорони здоров'я. Залежно від концентрації ступеня, багато студентів продовжують заробляти додаткову освіту, щоб стати шлюбними консультантами, радниками з питань наркоманії, консультантами з дитинства чи сім'ї. Вакансії часто зустрічаються в школах, урядових установах, реабілітаційних програмах, лікарнях та навіть у корпоративних середовищах.

Якщо студенти користуються міжособистісним спілкуванням та допомагають іншим досягти психічного та емоційного здоров'я, для них може бути такий тип програми. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.