Keystone logo

4 Асоційований ступінь Програми в Дослідження в галузі управління Організація заходів 2024

Фільтри

Фільтри

 • Асоційований ступінь
 • Дослідження в галузі управління
 • Організація заходів
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Асоційований ступінь Програми в Дослідження в галузі управління Організація заходів

  Асоційовані градуси, як правило, призначені для завершення протягом двох років навчання. Залежно від галузі дослідження, ад'юнкт ступінь може або виконати вимоги до освіти для кар'єри або підготувати вас, щоб перейти на додатковому навчання, щоб позиціонувати себе для майбутньої роботи.

  Що є асоційованою ступенем в галузі управління подіями? Ця курсова вчить вас необхідні навички, необхідні для планування заходів різного масштабу і складності. Відточують в готельному менеджменті, взявши курс в управлінні напою, після чого курс в людських відносинах. Або, можливо, подорожі і туризм управління є більш ваш стиль? Основні напрямки діяльності включають в себе курс плануючи поїздку в якості туристів, подорожі до місця, і створення презентації висуваючи на перший план поїздки.

  Асоціювати ступінь в управлінні подій може допомогти вам підібрати кілька нових навичок, а також загострити інші. Вивчіть основні комунікативні навички, необхідні, щоб привести різні стилі особистості.Поїзд з лідерів в цій галузі, щоб ви могли краще підготуватися до адмініструвати відмінний сервіс, наріжний камінь управління подіями. І, нарешті, дізнатися, як точно налаштувати вашу увагу до деталей, так що ви не пропустите жодної життєво важливої ​​деталі події.

  Витрати на ад'юнкт ступеня в управлінні подіями можуть варіюватися, залежно від школи і місця. Тривалість для студентів-очників, як правило, до двох років.

  Є кілька різних шляхів розвитку кар'єри, які ви можете вивчити після отримання асоційованої ступеня в галузі управління подіями. Кар'єра в таких місцях, як казино, конференц-послуги, ресторани і управління будівництвом все досить популярні серед випускників. Ви можете проводити такі посади, як директор операцій ресторану, менеджер з розвитку спільноти, координатор заходу, приватний директор подій, виконавчий помічник, менеджер громадського харчування, банкетний менеджер операцій подій і багато інших.

  Є кілька різних варіантів при виборі місця, щоб почати управління подіями курсову. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.