Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Асоційований ступінь Програми в Навчання пілотів 2023

3 Асоційований ступінь Програми в Навчання пілотів 2023

Огляд

Асоціювати програму ступеня пропонує ряд переваг, у тому числі поглибленої підготовки, яка вимагає тільки одного до двох років, щоб закінчити. Студенти отримають необхідні знання та навички, які вони можуть використовувати, щоб отримати більш високооплачувану кар'єри і просування в цій області.

Що є асоційованим ступінь в області підготовки пілотів? Цей ступінь зазвичай займає близько двох років, щоб закінчити і включає в себе велику підготовку з пілотування повітряних суден і пов'язаної з ним інформації курсу. Учасники програми зазвичай вчаться через суміш дослідження, моделювання і практичне навчання в польоті. Курси зазвичай включають в себе математику і фізику, політ приладів і сценаріїв пілотування реальному житті. Ця програма забезпечує основні навички для тих, хто хоче продовжити кар'єру в авіації загального призначення, вертольотів і комерційних умовах, і управління повітряним рухом. Ті, хто бажає пілот літака повинен мати ліцензію пілота.

Студенти можуть отримати багато навичок, які можуть бути застосовані до різних професій; ці нахили включають в себе управління часом, організаційні навички, як виміряти площу, як читати і інтерпретувати креслення і антикризове управління.

Кожна програма буде коштувати по-різному через розташування, популярності та факторів довжини програми. Щоб визначити, скільки студент буде витрачати на свою освіту, він або вона повинні досліджувати і зв'язатися зі своїми школами вибору. Фінансова допомога може бути доступна для компенсації вартості, а також.

Для тих, хто хоче стати комерційних пілотів для великих авіакомпаній, ця програма може зробити різницю. Конкуренція висока для позицій авіакомпаній; Проте, авіакомпанії, як правило, наймають пілотів з дипломом в першу чергу. Додаткові можливості для кар'єрного росту для випускників включають аерофотозйомки, аерофотозйомки та аерофотозйомки, пожежогасіння, тестове пілотування, правоохоронних органів, пошуково-рятувальних та урядових установ.

Для тих, хто живе у віддалених районах або мають напружений графік, то можна взяти онлайн-курси з ряду шкіл по всьому світу. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Авіація
  • Навчання пілотів
Сфери навчання
  • Авіація (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання