Keystone logo

4 Асоційований ступінь Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Медійні технології 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Медійні технології
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Медійні технології

Після вивчення на університетському рівні протягом двох років або приймати еквівалентну кількість одиниць, ви можете бути нагороджені диплом про закінчення коледжу. Часто доступні в багатьох різних дисциплін в рамках обох гуманітарних і наук підрозділів.

Що є асоційованим ступінь в галузі медіа-технологій? Ступінь медіа-технологій, як правило, буде схожий на ступінь в галузі мультимедійних досліджень з акцентом на виробничому аспекті дисципліни. Це може охоплювати такі галузі, як цифровий дизайн, веб-дизайн, ігри, відео-продукції та цифрової анімації. Серед курсів, включених може бути комп'ютерна графіка, 3-D моделювання, цифровий живопису, веб-дизайну і цифрового кіновиробництва. Мета даного курсу навчання, як правило, щоб дати студентам навички, необхідні для ефективного спілкування ідей і понять через практичний створення мультимедіа.

Технологія ЗМІ часто є корисною мірою, як багато компаній спілкуються за допомогою цифрових мультимедіа.Крім того, це може бути особливо корисно для спілкування своє власне повідомлення, будь то в прийомі на роботу або для качки власної компанії.

Як і у випадку всіх ступенів, вартість для цього може варіюватися в залежності від установи вищого ви вибираєте і де це відбувається, щоб бути розташовані. Ви часто можете скоротити витрати, розглядаючи онлайн курс навчання.

Є, як правило, багато позицій, що професіонал в області технологій засобів масової інформації можуть бути здані в оренду для, в тому числі веб-виробництва, цифровий відеооператора, цифровий редактор, веб-розробник, інтерактивний медіа-фахівець, розробник гри, цифровий аудіо технік і фахівець з пост-продакшн. Компанії, які наймають для цих типів позицій включають в себе рекламні агентства, комерційні будинки, виробничі відео компанії, ігрові компанії, виробники анімації і консалтингові компанії. Крім того, інші компанії наймають цей тип майстерності на позаштатній основі.

Вивчення медіа-технологій пропонує деякі дуже універсальні навички, які можуть бути використані в багатьох заняттях. Для отримання додаткової інформації, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.