Keystone logo

14 Асоційований ступінь Програми в Інженерні дослідження Машинобудування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Інженерні дослідження
  • Машинобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Інженерні дослідження Машинобудування

Студенти, які отримали диплом про середню освіту, можуть обирати ступінь аспірантури в коледжі чи університеті. Цей ступінь може бути зароблений за один-три роки залежно від області навчання. Деякі студенти можуть перейти на чотирирічну програму або почати кар'єру, використовуючи навички, отримані в ході цього навчання.

Що таке асистент в галузі машинобудування? Ця програма поєднує в собі інструкції в класі та практичне застосування з дослідженнями та проектуванням. Студенти можуть зосередитися на вищих математиках, фізиці, хімії, машинобудуванні та розробці, щоб дізнатися більше про функцію машини та інші механічні принципи. Загальні дослідження, в тому числі мови, письмові та усне спілкування, а також соціальні науки можуть також бути включені для завершення цієї програми ступеня. Студенти можуть володіти майстерністю в механічному проекті та експлуатації, а також інтерпретувати виробництво та розробку продуктів.

Окрім специфічних навичок у галузі машинобудування, студенти можуть скористатися цією програмою навчання шляхом посилення критичного мислення, аналізу даних та здатності до вирішення проблем. Ці навички дуже бажані у виробничих, інженерних та інших галузях.

Потреба в людях, які отримали освіту в машинобудуванні, призвела до створення коледжів та університетів у всьому світі, що пропонують студенти аспірантів у цій галузі. Витрати можуть дещо відрізнятися залежно від інституції та місця розташування. Студенти повинні звернутися до приймальної комісії, щоб дізнатися більше про витрати.

Маючи ступінь магістра в галузі машинобудування, студенти можуть знайти роботу в ряді галузей. Освічені люди потрібні в дизайні продукції або машини, як інженерні техніці, і навіть для розробки або роботи САПР. Як приватний, так і приватний сектори мають посади для учнів та працівників початкового рівня. Деякі студенти можуть віддати перевагу, щоб отримати більш високий ступінь, щоб бути краще кваліфікованими для роботи з більш високим потенціалом та більшою відповідальністю.

Денні, заочні та онлайн-класи дозволяють студентам гнучко збалансувати школу з іншими обов'язками. Якщо ви готові розпочати програму ступеня асоціації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.